Skocz do zawartości

F-6 Hellcat - "szaleństwo sobotniej nocy" :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Fajny model tak jak i cała reszta.

Wszytko fajnie pięknie tylko szkoda że wszystkie twoje tematy są nastawione na sprzedawanie kitów:(.

Rozumiem, że wg ciebie - ktoś kto spędza miesiące na opracowaniu planów, wyprodukowaniu części i sprawdzeniu, czy wszystko jest jak powinno, nie ma prawa zażądać zadośćuczynienia za przepracowany czas i pomysłowość?

 

Jeżeli tak - Proszę bardzo. Opracuj udaną, zaawansowaną konstrukcję i opublikuj za darmo w sieci, doskonale przygotowane plany. :wink: Na pewno ucieszysz mnóstwo ludzi.

 

Podoba ci się ten model - kup. Nie podoba - zbuduj własny, lepszy. A nie żądaj by dać ci za darmo zabawkę, bo takie jest twoje przekonanie.

 

Ach ta młodzież dzisiejsza wszystko by chcieli do rączki, od razu i żeby im jeszcze dopłacić za okazaną łaskę. :roll:

Co tam - stuknie 18-ka, świat pokaże cruelowate oblicze i wybije z główki marzenia. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Caprimen stwierdził że szkoda że nie robię rtf lub arf?

 

Jeśli tak - to bardzo niefortunnie to ujął... hehehe

 

"powycinane kawałki pianki" ...

- moją ideą jest żeby moje KIT-y zawierały coś więcej: detale, wzmocnienia, WYGIĘTE druty podwozia, instrukcje, schematy malowań, drobiazgi- to z czym mogą mieć problemy nie tylko młodzi modelarze;)

-chyba nie widziałeś moich zestawów skoro sprowadzasz je do takiej prostej postaci ;)

 

ale luz - bo znowu robi się jałowa dyskusja OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-chyba nie widziałeś moich zestawów skoro sprowadzasz je do takiej prostej postaci ;)

Na żywo niestety nie.

 

A tutaj jesteśmy w temacie o helkacie gdzie nie ma drutów podwozia, detali i gotowego malowania.

 

To że robisz KITy nie znaczy wcale, że to jest źle. Bardzo dobrze moim zdaniem. Jak sobie człowiek sam nie zrobi to się nie nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam ponownie.

Szukając natchnienia znalazłem ten temat i co ?

No i panie Marku więcej nie będę czytał i oglądał pańskich wypocin.

Bo nie mogę teraz nawet patrzeć na swoje.

Znajomi zachwycali się moim balsiakiem który nie dorasta do najmniejszego paznokcia i małego palca stopy Pańskim modelom.

Tak na serio będę oryginalny i powiem że model jest super !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.