Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski 2010


przytek

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Aeroklubu Łódzkiego jest informacja o rozegranych Mistrzostwach Polski 2010

 

http://www.aeroklub-lodz.pl/?id=news&wid=7

 

W kalendarzu AP MP F3A maja być rozegrane o tutaj i w takim terminie:

MP Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych

F3A

18-19.09

Skierniewice - Miedniewice

Aeroklub Warszawski

 

Zawody rozegrane w Łodzi w dniach 14-15 figurują jako zawody do Pucharu Polski

 

Czy ktoś może to potwierdzić, ew. wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety to prawda. Skierniewice zrezygnowały z organizacji. Nawet nie w ostatniej chwili, tylko w czasie kolejnego sezonu. Jedynym sposobem zaradzenia sytuacji na gorąco było przeniesienie imprezy do Łodzi we wcześniejszym terminie.

 

Planowałeś pojawić się w Skierniewicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie planowałem przyjazdu tylko po prostu jestem zaskoczony tym faktem.

Czy gdziekolwiek została opublikowana informacja o tej zmianie?

 

Powoli trwają prace nad Yazoo, w zasadzie pozostało uzbrojenie. Bacznie przyglądam się brytyjskiej scenie F3A, byłem na kilku zawodach (są praktycznie co tydzień w sezonie).

 

Nie spieszę się ponieważ zacznę latać od przyszłego sezonu. Mogę spokojnie wszystko przygotować i potrenować przed zawodami.

 

Nie planuję startów w zawodach organizowanych w Polsce.

 

Ciekawostka:) Robiac porządki znalazłem druk z programem MP w 1991 a z tyłu mam zapisane własnoręcznie imiona i nazwiska wszystkich uczestników tych zawodów.

 

Na tej liście jestem tam i ja i Ty Adamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była publikowana :(

Cała sytuacja nas zaskoczyła...

Źle się stało... Przeżywamy mały kryzys w tej kategorii i ta sytuacja jest zarówno przyczyną jak i skutkiem.

Twój start w Polsce.... hm.... jest jakby.... OBOWIĄZKOWY kropka.

 

Co do ciekawostki: w '91 startowałem w klubie czy w F3A? To w ogóle wydaje mi się niemożliwe, nie mogłem przecież startować w wieku 3 lat... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha :)

Mój syn w wieku 2 lat miał do czynienia z komornikiem który chciał wyegzekwować od niego należność za......... mandat za złe parkowanie samochodu!!!!!!!!!!!!!!!! Mielismy niezly ubaw z zoną :) Chodziło o osobę zamieszkałą pod zupełnie innym adresem.

 

Ok na liście jest Adam Dębowski- mój błąd, zagalopowałem się bo jednoznacznie skojarzyłem osobę na liście z Tobą. Nie ma tam podziału kto w jakiej kategorii, po prostu są wszyscy uczestnicy i tyle. Ja startowałem w klubie.

 

Niestety na pewno nie będę brał udziału w zawodach w PL.

Ale postaram się nie zajmować ostatnich miejsc na zawodach organizowanych tutaj w UK ew gdzieś niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.