Skocz do zawartości

Cessna 182 1,85m EPO


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz na myśli to co oni polecają,to spokojnie wystarcza.Cena tego zestawu 107 Euro+ VAT.W Polsce skompletował bym go taniej.Silnik Power HD 3548 za 94 zł

Regulator RSC 80A 75 zł (60A nie opłaca się bo jest 10 zł tańsza),pozostaje akumulator.

Teraz testuję akumulatory .Marki jeszcze nie mogę podać :wink: ,cena takiego akumulatora 4S 3300 55C to 199 zł.Suma summarum 368 zł a wiec sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam pytanie do Pana

Jak sprawują się popychacze zastosowane przez producenta do napędu steru kierunku i wysokości w Pańskim modelu? W internecie pojawiło się inne rozwiązania. Nie wiem czy zostawić tak jak jest czy montować serwa w statecznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ślicznie wygląda.

 

Moja co prawda miała już dwie katastrofy (mam nadzieję, że więcej nie będzie) ale faktycznie lata pięknie i stabilnie. Jeśli chodzi o oświetlenie, to również odrobinkę chcę się pochwalić.

Zapraszam do obejrzenia:

Od tamtego razu wprowadziłem kilka modyfikacji w oświetleniu, dzięki czemu światła są jeszcze bardziej widoczne. Ale to już materiał na oddzielny film.

 

Pozdrawiam,

 

I życzę wielu szczęśliwych startów i lądowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bardzo podoba mi się sposób w jaki kolega Wojtek wykonał ten model.

Kiedy obserwowałem jak powstawał postanowiłem skompletować podobny i stąd:

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/35102-cessna-182-187m-zelazny/

Mam prośbę o udostępnienie treści, schematu rozmieszczenia i sposobu wykonania napisów eksploatacyjnych.

z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.