Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety Mateuszu na tę sobotę raczej nie ulotnię mego EGP. :cry: Ale mogę robić za camermana :) . przy Twoich poczynaniach, tylko musimy się zgadać. Oczywiście po południu, bo w tę sobotę będę "słomianym wdowcem" i muszę zadbać o obiad dla milusińskich :rotfl: I jeszcze do 13.00 pracuję! Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj zbipok!

Na: http://picasaweb.google.com/grzegorzmodelarz/DojazdNaLotniskoWezOwiecOdStronyBytomia#5559124983986260674

wstawiłem mapkę dojazdu od strony Bytomia. W punkcie "B" trzeba zjechać w lewo na teren policji. Potem brama i już...

Dziś było okropnie zimno :? ale co tam, trochę z Mateuszem polataliśmy. Ja sprawdziłem czy śpią krety :roll: i zmarznięci wróciliśmy do domu!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę niezręcznie dziś wyszło ze spotkaniem, otóż mnie dopadła gorączka i nie ruszam się póki co z domu... z rana z Arturem doszliśmy do wniosku, iż skoro i tak nie ma żadnego odzewu na forum to znaczy... że nikt nie był dzisiejszym dniem zainteresowany :lol:

 

Może szybko wyzdrowieję i będzie jeszcze jakiś dzień z fajną pogodą na to aby ulotnić mojego Radiana :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.