Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info od Prezesa  Chorzowskiego Stowarzyszenia Modelarzy:

 

Szanowni Koledzy modelarze,

Mam przyjemność powiadomić, iż po grudniowych zabiegach w Urzędzie Miejskim w Chorzowie zwłaszcza u w-ce prezydenta otrzymaliśmy pisemną zgodę na udostępnienie nam dotychczasowego terenu na okres od 1.01.2015 do 31.12.2015 (z zastrzeżeniami jak poprzednio). 

Życzę wszystkim zdrowia, pięknej pogody i wielu udanych lotów w całym 2015 roku.

Z poważaniem,

Jacek Żywczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Info:

Drodzy Koledzy,

Nie wszystkim napisałem, że zebranie 26.02.2015 o godz. 18:00 odbędzie się - jak zwykle - w siedzibie COP Chorzów ul. Powstańców 70 (wjazd na parkink od ul. Omańkowskiej). Proszę o niezawodne przybycie.

Z poważaniem,

Jacek Żywczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wiem czyje resztki śmigła znaleźliśmy z Mateuszem.  :D

Niestety tylko pospacerowaliśmy po lotnisku. (problemy sprzętowe) Pooglądaliśmy szkody jakie nam zrobiły dziki na końcu lądowiska - okropnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W niedzielę pojechałem sobie po długim "niebycie"  :)  na nasze lotnisko i z zaskoczeniem stwierdziłem brak łańcucha i zabezpieczenia na bramie wjazdowej. Mam pytanie do kolegów: czy to już jest taki standard i nie trzeba zabierać kluczy? Czy może "kroi" się zmiana zabezpieczeń? Albo jeszcze co gorszego  :angry: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogłoszenie PREZESA:

 

Szanowni Koledzy,

Zapraszam na spotkanie członków CHSM, które odbędzie się 22.06.2015 o godzinie 18:00 w naszej siedzibie przy ul. Powstańców 70/3 w Chorzowie (adres Centrum Aktywizacji Społecznej, dawniej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych).

Długo nie chciałem absorbować Waszego cennego czasu, w końcu jednak muszę gdyż to ostatni termin z wolną salą przed wakacjami. Według naszego regulaminu musimy przeprowadzić wybory przedstawiciela stowarzyszenia.

Poza tym obowiązkowe poinformowanie o zmianie podmiotu użyczającego adres siedziby wraz z mediami.

Kolejne tematy to legitymacje, regulacja  ewentualnych zaległości, zmniejszenie liczby członków (rezygnacja, brak kontaktu), sprawy bieżące.

Z poważaniem,

Jacek Żywczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Info od PREZESA:

Drodzy Koledzy,

Z przyjemnością informuję, że udostępnienie nam terenu naszego lotniska zostało przedłużone na cały 2016 rok na dotychczasowych warunkach. Dziś odebrałem pismo w tej sprawie wraz z fakturą. Na miejscu zapłaciłem należną kwotę.

Były obawy, gdyż nastąpiły rotacje w urzędzie i mamy nowego wiceprezydenta do spraw gospodarczych.

Poinformowano mnie, że od 2-go do 4-go kwartału (najprawdopodobniej jednak od połowy roku) będą trwały prace remontowe nawierzchni ulicy Siemianowickiej na odcinku od ronda w Chorzowie Starym do Bytkowa. Spowoduje to czasowe zwężenia lub ruch jednokierunkowy. Będą zatem utrudnienia w tym okresie.

Cieszmy się jednak dalszą możliwością latania.

W najbliższym czasie zorientuję się w możliwości wykorzystania jednej z sal na zorganizowanie zebrania. Poinformuję o terminie z wyprzedzeniem.

Życzę wszystkim w całym 2016 roku dużo zdrowia, pomyślności i wiele satysfakcji z udanych lotów na naszym lotnisku.

Z poważaniem,

Jacek Żywczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

INFO OD PREZESA:

 

 

Szanowni Koledzy,

Zapraszam na zebranie w dniu 14.04.2016 (czwartek) o godzinie 18:00 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Chorzowie przy ul. Powstańców 70/3 - czyli tam gdzie zwykle - pod naszym oficjalnym adresem.

Cele zebrania:

-Konieczność zwołania przed dostarczeniem do UM informacji o zmianach -Zmiana liczby członków (jeszcze w zeszłym roku byli kandydaci, być może wytrzymali próbę czasu, jest też wniosek o rezygnację) -opłacenie corocznych składek -Kilka ważnych informacji -sprawy bieżące

 

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych i pięknej aury pozwalającej na udane loty.

Z poważaniem,

Jacek Żywczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dziś znalazłem coś takiego (dojazd do naszego lotniska tylko od strony Bytkowa !!!) :

7 lipca (czwartek) rozpocznie się realizacja kolejnego etapu przebudowy ciągu ul. Siemianowickiej.

Ze względu na zakres prowadzonych prac oraz zastosowaną technologię robót (metoda MCE - skracająca czas realizacji modernizacji ulicy do jednego miesiąca) na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem ulic Siemianowickiej/Bytkowskiej/Telewizyjnej/Wróblewskiego i ulic Siemianowickiej/Karolinki/Harcerskiej, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunku Katowic w kierunku Chorzowa Starego, wolną od robót połową jezdni. Kierunek ruchu wybrany został m.in. na podstawie analizy linii autobusowych prowadzonych ciągiem ulicy Siemianowickiej.

W związku z powyższym wyznaczony zostanie objazd prowadzony ciągiem ulic: - z kierunku Chorzowa Starego w kierunku Siemianowic Śląskich i Katowic: ul. Bożogrobców - pl. Św. Jana - ul. Maciejkowicka - ul. Michałkowicka -
[siemianowice Śląskie] - ul. Maciejkowicka - ul. Oświęcimska - ul. Bytkowska - ul. Wróblewskiego - [Katowice].

Zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii 190, 663, 664, 665 w kierunku Siemianowic Śląskich, które korzystać będą z trasy wyznaczonego objazdu.

Jednocześnie ze względu na konieczność przebudowy magistrali wodociągowej pod jezdnią ul. Planty Śląskie (w rejonie skrzyżowania z Siemianowicką) zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów ww. fragment ulicy. Dojazd do
ulicy Siemianowickiej poprowadzony zostanie wyznaczonymi objazdami prowadzonymi ciągiem ulic Grunwaldzkiej i Wróblewskiego (w Siemianowicach Śląskich).

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w strefie prowadzonych robót oraz na trasach wyznaczonych objazdów.
Źródło: MZUiM Chorzów
objazd remont siemianowicka 07 2016

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.