Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z rana z Arturem doszliśmy do wniosku, iż skoro i tak nie ma żadnego odzewu na forum to znaczy... że nikt nie był dzisiejszym dniem zainteresowany

My z Mateuszem mogliśmy dopiero po 14.00 dlatego się nie odzywałem. Ale nie ma czego żałować, pogoda na oblatywanie była "średnia". Wiało z różnych stron i to z silnymi porywami - nawet przelatujące Sroki miały problemy :mrgreen: Jedynie Mateusz i jego Beta dawli sobie rady. Choć czasami i jego modelem można było zawisnąć na wietrze w miejscu.

Szybkiego powrotu do zdrowia :!: Do zobaczenia na Węzłowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dni robocze praktycznie zawsze przejeżdżam ulicą siemianowicką do pracy, tylko nie byłem pewien czy od tej strony mozna tam dojechać.

W takim wypadku moja mapka jest całkowicie zbyteczna :mrgreen: Zaraz ją wywalam z galerii. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jest nas 4'rech jak na razie, Szkoda, że rano Grzegorz nie może...

Ja dopiero po 14.00 jak oczywiście nie będzie trzeba na lotnisko popłynąć kajakiem :roll: . Rano mam ważniejsze sprawy. Pozdrawiam wszystkich - Grzegorz.

PS. Mateusz - dej pozor na regulator :!: co byś go niy... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne foty Krzysztofie!

Po południu mieliśmy trochę lepszą pogodę z kawałkami błękitnego nieba :shock: :

 

Jano napisał: Pamiętajcie by zostawić auta na asfalcie.Jest grząsko i rozjeżdzimy łąkę.

Jano - wszyscy grzecznie zostawiali auta na "rondzie" asfaltowym nikt nie ryzykował :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do zacnych użytkowników "przestrzeni powietrznej" nad Węzłowcem :D .

Czy ktoś wie jak wygląda sytucja prawna naszego "bycia" na tym terenie? Czy ktoś na rok 2011 zawarł jakąś umowę? Komu trzeba wpłacić jakąś kasę?

Niestety w ostatnią niedzielę mieliśmy z Mateuszem trochę taką nieprzyjemną rozmowę z :? osobą odpowiedzialną za wyścigi samochodowe na tym terenie. Osoba ta zwracała się do nas w sposób dość pretensjonalny i niezbyt grzeczny, a my niestety nie mieliśmy odpowiedniej wiedzy na temat naszej możliwości przebywania na tym terenie :| ! Czy ktoś ma taką wiedzę i jak faktycznie wygląda sprawa możliwości używania tego terenu przez nas???

EDIT:

Pytanienieaktualne. Sprawa wyjaśniona - już wiem na czym "stoimy" :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.