Skocz do zawartości

Przegląd moich odrzutowców


Lucjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Piotrze!

Hamulce to ; Pompa +hamulec z tarczą cierną +olej hydrauliczny i mocne serwo .

Turbina nie zassie śmieci bo (na zdjęciu tego nie widać) od wlotów powietrza do turbiny jest zamontowany kanał z laminatu , oprócz tego wykonam jeszcze wnęki podwozia.

Pozdrawiam Lucjan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Lucjanie!

 

Widzę, że Panther już gotowy. Pięknie się prezentuje. Nie mogę się już wiosny doczekać by zobaczyć go w locie. F-16 idzie na emyryturkę? Szkoda, bo dostarczał nam ogromnych niezapomnianych wrażeń, np. mistrzowskie lądowanko po zatrzymaniu turbiny w locie.

 

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Olku!

Dziękuje za słowa uznania -czasem zdarzają się takie lądowania ,trzeba się bardzo skoncentrować bo bez napędu to jest szybujący " kawał betonu ".F16 musiał iść na emeryturę bo struktura zaczęła się "sypać" --zmęczenie materiałów ,nie chciałem ryzykować kraksy. Bezpieczeństwo to podstawa ! Jestem przekonany że Phanter dostarczy nam jeszcze więcej miłych wrażeń ,n.p. zrzuty bomb.

 

Pozdrawiam Lucjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".F16 musiał iść na emeryturę bo struktura zaczęła się "sypać" --zmęczenie materiałów

Nasz pas startowy na pewno mocno w tym pomógł.

 

Jestem przekonany że Phanter dostarczy nam jeszcze więcej miłych wrażeń ,n.p. zrzuty bomb.

O, to będzie się działo :D

 

Ta turbinka z Thunder Tigra latała już w Rafale czy nowa jakaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.