Skocz do zawartości

TS-11 "ISKRA" skala 1:5


piotr jet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
53 minuty temu, RobertK napisał:

Marcin,  rewelacyjne zdjęcia ! Napisz coś więcej jakie podwozie zastosowałeś ? Z uwagi na zastosowana turbinę i ile musiałeś doważyć model ?  Widzę że stosujesz ekran do rozruchu ..?

Mechanizm electron, golenie od behotec, co do wyważenia pcham wszystko do przodu (akumulatory, pompa dymu i powerbox) są w nosku. Ekran był tylko do pierwszych rozruchów, w obawie jak by coś miało się opalić, teraz już nie stosuję i nic się nie opala. Problem był tylko z tą podpórką DSC_6050.thumb.JPG.32cff2f4aa1ad58e1142e1953f119c23.JPGbo się podpiekała, ale okleiłem ją blaszką aluminiową z puszki i jest teraz ok. 

 

31 minut temu, robertus napisał:

Powiedzcie mi gdzie można zobaczyć te Iskry, gdzie latają, na jakich piknikach się pojawiają?

Moja jeszcze nie lata, ale będzie w Cigacicach stacjonować. Teraz planuję w Pile na weekend się z nią pojawić, a w przyszłym roku to się jeszcze okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.