Skocz do zawartości

Twinstar II - inne wyposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym ciepełku, śniegu zostało niewiele i pozostał start tylko z ręki. Start ze śniegu z brzucha jak njbardziej możliwy.

Po wcześniejszych lotach zauważyłem że model po wyjściu z zakrętu bardzo szybko ostro nabiera wysokości. Początkowo zamierzałem dociążyć przód, ale miałem taką samą przypadłość w MiniMagu i pomogło podłożenie podkładki 3mm pod krawędź spływu. Tutaj zrobiłem to samo. Zmienił się kąt zaklinowania skrzydła.

 

9e7f4bfa51ef425e.jpg

 

27b870b9cb002bf0.jpg

 

Pomogło :)

Model równiej lata. Nie trzeba doważać przodu.

Teraz tylko równiej podocinam i przykleję do kadłuba depron i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A podpowiedzcie mi koledzy.Kupiłem dziś używany Twinstar II.W nim standardowe silniki szczotkowe.Będę chciał latać na pakiecie 3S 2200mah ale chcę też nanrywać GoPro Hero filmy.

Jak sądzicie,koniecznie muszę zmienić te silniki na bezszczotki,czy dam radę udźwignąć GoPro na standardowych silnikach szczotkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie Forumowiczow ja mam pytanie co do watku , niedawno stalem sie posiadaczem tegoz modelu ale , wyposarzylem go w:

1. silniki Emaxa BL 2210/30 szt dwie :-)

2. regle redoxa 30

3 . Serwa kierunku TG9 , 3 HS 81 na lotki i wysokosc .

moje pytanie raczej brzmi czy regle trzeba jakos zsynchronizowac z soba zeby oba silniki sie krecily tak samo w sesie jeden w lewo drugi w prawo ale o tej samej predkosci ? , poprostu gdy jade wajcha do gory silniki nie startuja w tym samym momencie ,czy to wina regulatorow ,silnikow czy synchronizacji ?

Elektryka . podpiołem i razem na jeden kanał oraz i na osobnych oba zachowuja sie inaczej przy starcie :-( jakas porada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMIUSZ - oba regle trzeba podpiąć osobno po kolei przed spięciem razem i zaprogramować zakres przepustnicy ( zwykle włączasz model z przepustnicą na max, czekasz aż zapipczy i gaz na zero )

 

Potem z jednego z regli wyjmujesz kabel plusowy i podłączasz już normalnie. 

 

To przy założeniu że zasilasz odbiornik z regla, nie z zewnętrznego BEC-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak podpięte ze oba regle jeden do ch3 , a drugi do ch8 , wlasnie analizowalem tego Ubec -a posiadam odbiornik i10 i kurcze, nie sadzilem ze tak mozna

poprostu mam male doswiadczenie z reglami albo maszynami dwusilnikowymi :-) ale dziekuje za pomoc obacze za chwile bo dopiero co z pracy wszedlem, a jeszcze czyli mozna zasilic sam odbiornik z zewnetrzego ubec-a ? tylko czym to sie je bec a ubec ? oraz skoro zasilam z zewnetrznego to i serwa sie nie odetna po spadku napiecia na głownym tak mam to rozumiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.