Skocz do zawartości

Unisław - kolejny klif Wiślany


Gość horn3t

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak na razie do zmiany czasu na letni to mam tylko wolne niedziele z rana i to też nie zawsze, do tego muszą być jeszcze warunki pogodowe odpowiednie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zamówiłem u proboszcza w Unisławiu pogodę SŁONECZNIE-BEZCHMURNIE +wiater bedzie: ŚRODA-CZWARTEK-PIATEK...Jaccy1 , jak znam życie nie odpuści ...czy ktoś planuje loty ? / czwartek Starogród /

Czwartek jest ok. Trzeba odwiedzić Starogród :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Janek, Maciej i ja z Dorotą pojechaliśmy do Unisławia. W Unisławiu było tłoczno bo byli Ci co inaczej latają. Warunki dla nas były dobre i wykorzystaliśmy je :D

 

DSC02038.jpg

 

DSC02046.jpg

 

DSC02051.jpg

 

DSC02052.jpg

 

DSC02062.jpg

 

DSC02065.jpg

 

DSC02067.jpg

 

DSC02070.jpg

 

DSC02074.jpg

 

DSC02085.jpg

 

DSC02092.jpg

 

DSC02094.jpg

 

DSC02098.jpg

 

DSC02102.jpg

 

DSC02107.jpg

 

DSC02113.jpg

 

DSC02125.jpg

 

DSC02132.jpg

 

DSC02138.jpg

 

DSC02140.jpg

 

DSC02159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latać w Unisławiu lub Starogrodzie to dla mnie wielka radośc . Jak zwykle byłem na plebani załatwić wiater był szkolny-rekraacyjny - tłoczno na niebie. MYSTIC dziś uczył latać szmaciarzy...obylo się na strachu glajciarza , nerwowce- model zgubil tyko kabinkę-mocny jest mystic / Jacku dzięki za pomoc w poszukiwaniu jak odjechaliście jeszcze szukalem bezskutecznie . SUPER LATANKO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie - ciesz sie że trafiłeś na nienerwowego glajciarza. W przeciwnym razie on by Cie poprzeciągał przez policję i takie tam inne. Niestety to my MUSIMY uważać na glajciarzy. Bez względu na jakiekolwiek ustalenia. Przy konfrontacji prawnej modelarz jest na przegranej pozycji. A wlatywanie w glajt jest karygodne i stanowi zagrożenie życia ludzkiego. Nie ma sie czym chwalić :(

Ale fakt, faktem że kultura lotu i nie przeszkadzanie modelarzom, była by bardzo mile widziana. Ja wczoraj latałem na Ranie w Czechach i ichni padaczkarze (to po naszemu glajciarze) byli jacyś kulturalni i kumaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku...! Przed lataniem w Unisławiu przywitałem się z grupa glajciarzy i uzgodniłem z kier. i intruktorem lotów ,że modelarze lataja po lewo k. wąwozu by sobie nie przeszkadzać i dla bezpieczeństwa    Glajciarze latali jak chcieli "RÓBTA CO CHCETA" wkraczali na modelarskie terytorium - ba tak startowali ,ze o mało nie dostaliśmy z buta...w łeb..Potem robiliśy przerwy= raz szmaciarze =potem my i to było skuteczne.. ;) ale było sympatycznie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku. To Cie niestety nie usprawiedliwia. Cham nie cham, ale nie mozna go narażać na poważny wypadek lub nawet smierć. Lepiej nie latać. Mnie tez tacy irytują. Ale mówi sie trudno

Im tak łatwo sie nie startuje i nie lata. Szczegolnie gdy sie uczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.