Skocz do zawartości

Precedent T180


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po 15 latach zabrałem się za wykończenie tego modelu Precedent T180 . Miał on być napędzany MVVS 6,5cm?, ale z powodów eksploatacyjnych zmuszony jestem na napęd elektryczny :(

Rozpiętość 1,8m

Masa do startu ~3kg

Jaki polecacie napęd do niego, na podstawie lektury tego działu podebrałem z HC silniki ale nie jestem pewny. Czy ten nie będzie za mocny TR 35-48-A ? Czy jest coś jakościowo lepszego w HC, lub jakiś inny sklep? Nurtują mnie takie pytania, nie chce później nie mieć lotnych dni bo silnik lub reglel nawalił.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Silnik bedzie ok. Na 3s wystarczy mocy, jak masz zaczynac dopiero z elektryfikacją to wrzuć 4s i bedzie zapas.

 

Same silniki ostatnio podobno jakosciowo tracą. Więc albo kupić od razu na zapas 2 albo coś lepszego kupić w Polsce, np Dualsky :)

 

Tutaj http://www.nastik.pl/konwersja-napedu-spalinowego-67cm-elektryczny-p-1104.html

 

masz gotowy zestaw do konwersji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli te silniki sa tak dobre jakosciowo ze musze kupowac 2 to chyba sobie odpuszcze. Nie na moje nerwy takie latanie :)

A HC nie ma w swojej ofercie czegos lepszego jakosciowo? Pytam bo kupilem IChargera 106B na przetarcie szlaku kupna i wyglada OK.

3s to fajnie brzmi bo koszty pakietów sa mniejsze.

Rozumiem ze 3S to wystarczajacy nadmiar mocy ale bez latania pionowego? :)

Swoja droga nie bede mial zamiaru latac pionowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.