Skocz do zawartości

PA - Addiction 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Waga tego co w pudełku:

kadłub, skrzydła, usterzenie (ster kierunku, statecznik poziomy), maska silnika + części jeszcze nie wyjęte w woreczków foliowych - czyli: galanteria (ale bez stalowego klucza płaskiego 8), owiewki na koła, koła, domek silnika, bagnet skrzydła (rurka węglowa), węglowe golenie podwozia - całość 430g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem też polecany napęd i śmigła VOX i nie omieszkam spróbować śmigła 11x3,8SF. Serwa zamówiłem HS-65MG (wg. Macieja) posiadam również wymienione w artykule w FMT serwa Blue Bird ale skłaniam się ku HS. Oblot dopiero na wiosnę. Mając wstępnie złożony model w rękach, zaskakuje niska waga tej ,,całości,, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu dopiero na wiosnę:)

Jesień potrafi być jeszcze całkiem fajna do latania.

Jeszcze jedna uwaga, popychacze zrób tak jak sugerują w instrukcji, czyli druciki przymocowane do pręta węglowego na nitkę i CA i zabezpieczone koszulką termokurczliwą. Jest z tym trochę zabawy, ale od czasu jak spróbowałem tego sposobu, stosuję we wszystkich modelach. Daje to lekką i sztywną konstrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.