Skocz do zawartości

Jakie serwo na kierunek do Yaka 55 1,8m


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, kończę składać Yaka 55 1,8 m GB Models. Zastanawiam się na serwem do kierunku. Potrzebne jest cyfrowe ok. 15 kG . Niektórzy zalecają Hitec HS 7985. Czy ma ktoś wypróbowane inne serwo ? Może Futaba BLS351? Wydałem na elektronikę trochę grosza. Błędem byłoby oszczędzanie na serwie do steru kierunku.

Pozdrawiam.

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuję za dobrą radę, ale ja pytałem o serwo do steru kierunku. Pytanie było bardzo konkretne. W podanym linku jest wiele informacji na temat tego modelu. Jednak nic na temat , który mnie interesuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki Kuba za podpowiedź. Mam takie nowe serwo w domu. Kiedyś go kupiłem do DH82 Tiger Moth i po namyśle zamontowałem serwo Hiteca. Nigdy nie używałem Savox-ów. Naczytałem się różnych opinii. Chyba trzeba sprawdzić samemu i wyrobić sobie własną opinię. Po powrocie z Japonii spróbuję jeszcze ulotnić tego Yaka. Mam nadzieję , że pogoda będzie w miarę dobra. Tego roku niestety pogoda dla modelarzy nie jest łaskawa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.