Skocz do zawartości

B-17 LATAJĄCA FORTECA z Cyber Fły


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zmierzę to Ci podam, generalnie zasada 1/3 średniej cięciwy jest błedna. Do oblotu byłu około 25% i ostro poszedł do góry, musiałem mocno oddawać drążkiem, trymowanie pomogło, ale skończył się zakres.Z moich obserwacji wynika, że punkty podparcia wyjdą w zakresie 15-20% średniej cięciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajna ta latająca forteca.Cały czas mam na nią chrapkę ale myślałem o zastosowaniu jednego centralnego silnika o ciągu 2kg zamiast 4 na skrzydłach.Taka trochę profanacja ale myślę, że nie było by problemu z mocą silnika w locie.Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Model na filmie wygląda bardzo realistycznie (może mógłby trochę "ciężej" latać).

Co do lądowań, to wiadomo, że trawa na świdnickim lotnisku sprzyja kapotażom i tym bym się wcale nie przejmował.

 

Czyli gratuluję oblotu i gratuluję operatorowi kamery - czuć, że młody, ale daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.