Skocz do zawartości

Budowa szybowca GUPPY


Basho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec wszystko sie zgadza bo już odróżniam, mam nadal 22 lata i po tej lekcji juz wiem jak sie to pisze dziekuje najmocniej. Ale jestem niepełnosprawnym a dokładniej mam problem z głową stąd pewnie te moje błedy, jeśli kogoś rażą to bardzo przepraszam. Chce sie uczyć modelarstwa bo była to moja pasja od zawsze przez moją chorobe mam mase wolnego czasu,

wiec próbuje sobie strugać modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołączona grafika

 

 

Prosze powiedzcie mi czy mam zostawić czy poprawić, otóż półki na skrzydło zrobiłem równo z bokami kadłuba a miała byc troszke niżej... może tak sotać czy mam to przerobić ?

 

 

Jednak sie stało skrzydło źle leży dokleiłem z 1mm balsy na góre płaty i jest idealnie teraz

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bartku proszę do mnie nie pisać przez,,pan" ponieważ jestem młodszy a mnie rodzice nauczyli szacunku do starszych. A co to jest za kategoria F1H? Chyba były to wolnolotki na pole? tak? A nie ma Pan planów modeli F1H(jakiś łatwych?) ponieważ święta idą a ja na razie nie będę miał aż tyle gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.