Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przyjedz -zrobisz filmik. a i pokazesz jak się lata ..."CUŚ" może się nauczę...7 grudnia rusza Czarna Góra - sezon narciarski / cały dzień przy otwarciu jazda za friko/ będę jechał tradycyjnie- z rana - wstąpie po Ciebie we Wrocku i obwodnicą GOOOO>.!! naskarżę cioci w 3 City , że nie chcesz wstąpić do Konina na kawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lubstowie mam super towarzystwo ..ptaków jakieś wielgachne ...chyba jastrzebie...latają towarzysko ale płoche na razie warunki super na zachodni jak i wschodni. Północ i południe- kicha zarośnięta krzaczory..i las...Nakręcic filmik..jutro spróbuję lub w niedzielę na Starogrodzie jest specjalista, zobaczymy co szaman wyczaruje z pogodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem bardzo delikutaśnie / jak Ci pisałem jestem po zabiegu kolana / ze 3 godzinki . To TOXIK ...miałem poprzednio go w Starogrodzie ale był katowany sword i mystic...a dzien krótki.. Na Lubstów mam ok 15 km i wyskakuję przed-i w -czasie pracy. Niedziela miała być na Lubstowie super a tu KICHA...patrzę na pogodę w Starogrodzie...zobaczymy . Macie jakies plany..? Jurek CzyNo wszystko wie bo to model z jego "stajni"...nie można nic sklamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku jak szaman nie zmieni planów pogodowych (sprawdzimy w sobotę na wieczór) to Śmigamy w Niedzielę od rana z ogniskiem kiełbachą i poczęstunkiem dla przyjezdnych w Starogrodzie :)

 

ps a i by się chętnie toxika pomacało ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku. Jak mam możliwość to latam wszędzie. W tym roku (z polskich lataczy) nikt nie latał na większej liczbie zboczy czy klifow niż ja. Zreszta nawet przejazdem byłem na Twojej piaskownicy. Wiec trochę cierpliwości a na pewno bede. Tylko muszę tamtędy przejeżdżać i musi byc dobry wiatr ;) po prostu latam gdzie sie da ;)

A nasze górki to sa w rusku i okolicach +- 15 km E W NW SW S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano na ostatnim zdjęciu mi to wygląda na wietrzenie pach a nie zboczowanie ;) zapodaj jakieś foty z latania Toxem i kiedy Ty w końcu odwiedzisz moją parafię sołtysowa nie może się Ciebie doczekać .Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek to sie chowam pod pierzyne -śpie jak rusek na piecu z laską-ale w łapie...!!! Dużo piszesz ale jak potwierdzisz przyjazd poczęstuję -KASZANKĄ-BIAŁA KIELBASĄ ale nie z pola manola ale ze wsi ....bigos / nie kapustę/ robiłem sam...W ubiegłym roku był u mnie latacz z 3 city- zdazył jeno sprobować ciasta bo ksiezniczka onego sie b. spieszyła.. potem trza poty wylewać na siłce...i nie dej Boże zrewanżować.

 

Arni..toxik na niedziele po kosciele...latalem nim zaledwie 3x lata super ...docieram mystica a rozgrzewka i obcinanie galęzi-krzaków- swordem. Kali jeszcze sie musi mnóstwo wiele nauczyć by spokojnie toxikiem latac...Kolego U Ciebie -Kierownika przepieknie ale latem bo dzionek długi i sa dansingi...a teraz to bym na noclegu u gospodyni wieczorami u / soltysowej/ musił siano w sasieku przewalac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.