Skocz do zawartości

MUSTANG P51


olek1236
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No. cóż. Myślę , że przy takiej skali chyba tylko pneumatyczne. Chociaż widziałem już gdzieś w jakimś amerykańskim sklepie całkowicie metalowe podwozie elektryczne- bezserwowe pod drut goleni 7 mm, a więc powinno by było wytrzymać wagę tej makiety.

Jak znajdę do podeślę linka

Piotrek

P.S. Trzymam kciuki za powodzenie realizacji tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak bys mogl to podaj mi na pw kontakt za podwoziem byl bym wdzieczny. i takie jeszcze jedno pytanie techniczne. na planie mam pokazane ze obie czesci skrzydla sa laczone jakims walkiem. i czy ten walek laczy skrzydla czy jest on wzmocnieniem skrzydla? i z czego taki walek mozna zrobic? kompozyt czy drewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie jeszcze jedno pytanie techniczne. na planie mam pokazane ze obie czesci skrzydla sa laczone jakims walkiem. i czy ten walek laczy skrzydla czy jest on wzmocnieniem skrzydla? i z czego taki walek mozna zrobic? kompozyt czy drewno?

 

;)

Skoro zaczynasz z modelarstwem to może zacznij od czegoś prostszego żeby się czegoś nauczyć.

To zbyt ambitny plan i dla Ciebie niewykonalny może lepiej niech zostanie marzeniem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to moj pierwszy samolot. ogolnie samolotow zrobionych to mam juz 6 i na uwiezi i sterowane. przyznam ze tak duzy samolot robie pierwszy raz i dlatego jesli mam watpliwosci to wole zapytac niz cos zepsuc. kadlub mam juz zrobiony i teraz szykuje sie do klejenia skrzydel i dlatego chcialem sobie wyjasnic kilka spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie jeszcze jedno pytanie jakie zamontowac tam serwa do statecznikow lotek i jakie sie montuje do obrotow silnika. To jest moj pierwszy taki model i jeszcze nie mialem doczynienia z takimi serwami

Jak na,,juz 6 i na uwiezi i sterowane" to doświadczenie masz naprawdę spore. ;)

Ale skoro już kadłub zrobiłeś to poczekam aż tu dołączysz trochę zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.