Skocz do zawartości

Uwaga na sklep modelarstwo.otwarte24.pl


malymax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej nie wyłudzenie tylko prowadzenie działalności przy jej zawieszeniu. Znaczy, że "przedsiębiorca" nie płaci ZUS'u i podatku dochodowego i VAT'u.

 

Nie jestem stroną w tej sprawie ale jako kupujący możesz podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako klienta właściwie nie obchodzi czy ten Pan prowadzi działalność legalnie czy jest w szarej strefie, ale jeżeli po złożeniu zamówienia dostaje email zwrotny z potwierdzeniem i podaniem konta do wpłaty a pózniej przez ponad miesiąc cisza to wygląda to na wyłudzenie.

Kwota co prawda niewielka, ale uważam, że tego rodzaju "działalność" trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja kolego.

Owszem zdarzy się czasem, jak to w życiu, że zanim wpłynie wpłata, coś "wyjdzie", ale od tego są telefony bądź poczta żeby się z klientem porozumieć i załatwić sprawę.

Ale jak ktoś tego nie robi, albo jeszcze gorzej - nie zamierza nawet odpowiedzieć, to jest to jednoznaczne, i nie ma nic na usprawiedliwienie.

Sam jestem wiele lat handlowcem, znam takich sytuacji sporo (w moim przypadku z klientami "na termin"), i już dawno pozbyłem się złudzeń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupilem tam pare czesci do lodzi 13 marca do dzis paczka nie dotarla

kontakt ze sklepem zerowy.

oczywiscie po zamowieniu wplacilem i pieniedzy tez nie widac :angry:

Właśnie wróciłem z psterunku Policji w tej samej sprawie, Zachęcam do tego Wszystkich bez względu na wartośc kradzieży .Jak będzie nas wielu to pozwiemy go ze zbiorowego i jest ugotowany Mój adres wacek.matuszk@wp.pl

 

 

Święta racja kolego.

Owszem zdarzy się czasem, jak to w życiu, że zanim wpłynie wpłata, coś "wyjdzie", ale od tego są telefony bądź poczta żeby się z klientem porozumieć i załatwić sprawę.

Ale jak ktoś tego nie robi, albo jeszcze gorzej - nie zamierza nawet odpowiedzieć, to jest to jednoznaczne, i nie ma nic na usprawiedliwienie.

Sam jestem wiele lat handlowcem, znam takich sytuacji sporo (w moim przypadku z klientami "na termin"), i już dawno pozbyłem się złudzeń..

 

Mi to wygląda na to że ktoś zwinął działalność ale nie wyłączył sklepu, i jako taki działa dalej.

 

Czytaj ze zrozumieniem tego, co czytasz kolego . Takich pisanych bzdur dawno nie widziałem. No chyba że nazywasz się Adam Gawlik -psędo "złodziej"

 

To chyba trzeba zgłosić wyłudzenie bo sklep nadal przyjmuje zamówienia i wali w rogi innych.

 

To chyba trzeba zgłosić wyłudzenie bo sklep nadal przyjmuje zamówienia i wali w rogi innych.

Właśnie wróciłem z psterunku Policji w tej samej sprawie, Zachęcam do tego Wszystkich bez względu na wartośc kradzieży .Jak będzie nas wielu to pozwiemy go ze zbiorowego i jest ugotowany Mój adres wacek.matuszk@wp.pl

 

Właśnie wróciłem z psterunku Policji w tej samej sprawie, Zachęcam do tego Wszystkich bez względu na wartośc kradzieży .Jak będzie nas wielu to pozwiemy go ze zbiorowego i jest ugotowany Mój adres wacek.matuszk@wp.pl

L

 

 

 

 

 

Czytaj ze zrozumieniem tego, co czytasz kolego . Takich pisanych bzdur dawno nie widziałem. No chyba że nazywasz się Adam Gawlik -psędo "złodziej"

 

1 Tak jestem za co napisałem w poście " wacek .matuszak"

2 .Ślędzę z uwagą Pańskie dokonania i chciałbym z Panem porozmawiać.Jako że w Poznaniu nie ma żadnej ( z tego co wiem ,może się mylę)pracowni szkutniczej Pańskie rady lub podpowiedzi i.t.p Mój telefon 881 000 458.

Piszę na forum ,bo z racji podobnego wieku nie potrafię się posługiwać tymi wszystimi PRIV i tak dalej

P.s.. Modelarstwem -lotniczym zajmowałem się w latach " sukcesu gospodarczego" a teraz postanowiłem wrócić do starego hobby

P.s. II Mieszkam dokładnie z drugiej strony Poznania ,ale za to za domem mam 5 jezior. (Puszcza Zielonka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytaj ze zrozumieniem tego, co czytasz kolego . Takich pisanych bzdur dawno nie widziałem. No chyba że nazywasz się Adam Gawlik -psędo "złodziej"

 

 

 

Jeżeli sklep jest martwy tj nie ma kontaktu z żywą osobą to albo to jawne oszustwo albo zostawienie tego samemu sobie. Więc nie rozumiem gdzie piszę bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyłudzenie tylko prowadzenie działalności przy jej zawieszeniu. Znaczy, że "przedsiębiorca" nie płaci ZUS'u i podatku dochodowego i VAT'u. Nie jestem stroną w tej sprawie ale jako kupujący możesz podziałać.

 

Jeżeli sklep jest martwy tj nie ma kontaktu z żywą osobą to albo to jawne oszustwo albo zostawienie tego samemu sobie. Więc nie rozumiem gdzie piszę bzdury.

 

Wyjaśniam składasz zamówienie face tczytaj złodziej odpisuje , miły i uprzejmy ,a po wpłacie pieniędzy zero kontakty.KaPeWu?.

Wacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ponoszą Cię emocje. Jaką masz pewność że nie odpowiada automat? Podaj przykładowe odpowiedzi zamiast wykrzykiwać KaPeWu.Skoro jesteś taki przebiegły to dlaczego nie wybrałeś opcji za pobraniem? To tylko 9 zł więcej w przesyłce pocztowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła wspópraca to złozyłem nowe zamówienie, tyż sobie otworze stragan, a co mi tam :)

Nie kupiłem całego, bo akurat nie miałem przy sobie więcej.

 

Twoje zamówienie

 

Gratulacje! Złożyłeś właśnie zamówienie w sklepie modelarstworc.otwarte24.pl!

Numer zamówienia: 283 Przedmiot: Cena: Ilość: Wartość: STER FSR ŁS007 1szt/1op 46,99 zł 100 4 699,00 zł STER STD ŁS006 1szt/1op 19,99 zł 100 1 999,00 zł STER NOW ŁS005 1szt/1op 9,99 zł 100 999,00 zł Pakiet 11.1 V 1500 mAh 35C 3-cell Li-Po 1szt 78,90 zł 100 7 890,00 zł Pakiet 11.1 V 800 mAh 3-cell Li-Po - EK1-0188 1szt 72,90 zł 100 7 290,00 zł Pakiet 7.4 V 800 mAh 2-cell Li-Po - EK1-0181 1szt 42,90 zł 1000 42 900,00 zł WINDA ŻAGLOWA HS-785HB 1SZT/1OP 148,35 zł 1000 148 350,00 zł WINDA ŻAGLOWA GWS S125 1T BB 1SZT/1OP 138,35 zł 1000 138 350,00 zł Mikroprocesorowa ładowarka iMAX B6 + skrzynka drewniana 115,89 zł 1000 115 890,00 zł SILNIK C28306 kv 850W 1szt/1op 73,68 zł 1000 73 680,00 zł APARATURA DO ZDALNEGO STEROWANIA 6 KANAŁAOW 2,4GHz 278,58 zł 1000 278 580,00 zł Łaczna wartość produktów: 820 627,00 zł

Aby dokończyć transakcję, skontaktuj się ze Sprzedającym:

Adam G. <dane osobowe usunięte>

Pozdrawiamy,

Zespół otwarte24.pl Informacja wygenerowana automatycznie. Po kliknięciu w "Odpowiedz" od razu można skontaktować się ze Sprzedającym.

Edytowane przez Zefirek
Ochrona Danych Osobowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem mail o takiej treści:

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za zaufanie i dokonanie zakupów w naszym sklepie ABC Model Hobby
Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu płatności 820 627,00zł+ wysyłka 0,00zł = 820 627,00zł


na koncie :

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam ponownie

Adam G.


Dnia Sobota, 22 Marca 2014 08:59 Otwarte24.pl <powiadomienia@otwarte24.pl> napisał(a)
otwarte24.pl
Nowe zamówienie

Gratulacje! Ktoś właśnie złożył zamówienie w sklepie modelarstworc.otwarte24.pl!
Numer zamówienia: 283 Przedmiot: Cena: Ilość: Wartość: STER FSR ŁS007 1szt/1op 46,99 zł 100 4 699,00 zł STER STD ŁS006 1szt/1op 19,99 zł 100 1 999,00 zł STER NOW ŁS005 1szt/1op 9,99 zł 100 999,00 zł Pakiet 11.1 V 1500 mAh 35C 3-cell Li-Po 1szt 78,90 zł 100 7 890,00 zł Pakiet 11.1 V 800 mAh 3-cell Li-Po - EK1-0188 1szt 72,90 zł 100 7 290,00 zł Pakiet 7.4 V 800 mAh 2-cell Li-Po - EK1-0181 1szt 42,90 zł 1000 42 900,00 zł WINDA ŻAGLOWA HS-785HB 1SZT/1OP 148,35 zł 1000 148 350,00 zł WINDA ŻAGLOWA GWS S125 1T BB 1SZT/1OP 138,35 zł 1000 138 350,00 zł Mikroprocesorowa ładowarka iMAX B6 + skrzynka drewniana 115,89 zł 1000 115 890,00 zł SILNIK C28306 kv 850W 1szt/1op 73,68 zł 1000 73 680,00 zł APARATURA DO ZDALNEGO STEROWANIA 6 KANAŁAOW 2,4GHz 278,58 zł 1000 278 580,00 zł Łaczna wartość produktów: 820 627,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, sklep zamknięty czy nie, strona działa samoczynnie czy jednak ktoś obsługuje, to jednak konto działa dalej (bo inaczej by przyszły zwroty), pieniądze (od Was) przyjmuje, właściciel dostaje informacje o jego stanie(wpłatach) albo sam monitoruje wiec wie, Gdyby faktycznie zamknął działalność i był uczciwy, to by je z przeprosinami odesłał. Kropka.

Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mnie również ten człowiek okradł, za pośrednictwem swojego sklepu. Początkiem stycznia kupiłem i zapłaciłem za części do łodzi (ok.140PLN)

Zastanawiające jest to, że wciąż wystawia na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25701447

Więc wszelkie przypadki losowe nie wchodzą w rachubę, czyli mamy doczynienia ze zwykłym złodziejem. Brakuje mi w tej chwili czasu, ale oczywiście zatrudnię do wyrównania rachunków, policję, PIH i UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.