Skocz do zawartości

Warszawiacy z ESA! Gdzie jesteście?


jaciomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki! Trochę mi nie po drodze ale jak tylko tam trenują to się szarpnę.

Jeszcze jakbym złapał z którymś kontakt to by było super.

Swoją drogą to nie rozumiem czemu w stolicy tak mało "esowców" lub tak ciężko ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej Warszawiaków formalnie jest zrzeszonych w Eskadrze Artbem, na Bemowie.

 

Najbardziej krwawe wojny toczymy przeważnie na kawałku łąki w Zielonkach (kawałek za Babicami). Jeśli będziesz zainteresowany wspólnym treningiem, możesz pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

A ja nie polecam latać koło cmentarza brudnowskiego ostatnio pojawiły się tam dziwne zakłócenia nawet na 2.4 i sporo osób rozbiło się ja 3szt esa, ale za to polecam lotnisko przy ul. Stanisława chudoby jest dużo miejsca i sporo ludzi a oto mapka http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl zapraszam serdzecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blako2682, czy przypadkiem zakłócenia na 2,4GHz nie są spowodowane serwami E-sky. Na zakończenie sezonu ESA musiałem zrezygnować z Łosia bo strach było nim latać. Zmień serwa i zakłócenia się skończą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Raczej to nie serwa bo nawet takich nie używam. Ale nie tylko ja tam miałem takie kłopoty sporo kolegów rozbiło tam modele latających nawet na spektrumie i eferskaju i praktycznie wszyscy modelarze przenieśli się na chudoby tam latałem tym samym zestawem i wszystko było ok. Może to jest spowodowane bliskością bloków gdzie jest zamontowany przekaźnik internetu wfi. I zaobserwowaliśmy z kolegami że da się latać w określonych godzinach między 10 a 15stą jest spokój .Bardzo mnie to denerwuje :angry: bo do tego miejsca z domu mam dosłownie kilkaset metrów a na chudoby 8 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.