Skocz do zawartości

ello ello


levy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, prosze nie krzyczec na avatara w pospiechu to wszystko robie bo z pracy lece prosto na uczelnie,mieszkam w krakowie, mam 24 lata, po prawie 9 letniej przerwie z modelarstwem, kiedy latalem szybowcami wrocilem i na pierwszy rzut zakupilem trenerka do nauki latania "spalinowka"

 

 

chcialbym odrazu podziekowac spotkanemu w Pobiedniku Wielkim koledze, ktory polecil mi to forum, nick chyba pablos z proszowic

 

obraz006ie3.jpg

obraz008wu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam serdecznie Kolegę! Widzę, że "łańcuszek" sprawnie działa. Ja dałem cynk "Pablosowi", a on Tobie. Nadal latasz na szybowcach? Daj jeszcze imię w podpisie i ćwicz udanie tym trenerem. Mamy bardzo podobnego, możesz poczytać o jego przygodach w wątku o lataniu "Kanarem". Model jest bardzo poprawny i fajny. Zresztą Paweł też miał takiego i może właśnie z nim spotkałeś się na Pobiedniku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Kolegę! Widzę, że "łańcuszek" sprawnie działa. Ja dałem cynk "Pablosowi", a on Tobie. Nadal latasz na szybowcach? Daj jeszcze imię w podpisie i ćwicz udanie tym trenerem. Mamy bardzo podobnego, możesz poczytać o jego przygodach w wątku o lataniu "Kanarem". Model jest bardzo poprawny i fajny. Zresztą Paweł też miał takiego i może właśnie z nim spotkałeś się na Pobiedniku. :D

 

tak tak opowiadal o swoim trenerku a spotkalismy sie dwa razy i latal bodajze funly`em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege ktory zna mojego kolege (Pablos) ktory ci polecil to forum :wink:

kiedy pojawia sie w niemczech , w miare jak mamy czas to latamy razem elektrykami...

Awatar nie do wyjecia :D orginalny

co do twojej przerwy w modelarkim rzemiosle, az 9lat ....to zadna przerwa ....

bakcyl przezyl :mrgreen:

i nie ma na niego lekarstwa....musisz sie z tym pogodzic i z nim dalej zyc .... :P

a ze jest zarazliwy wiemy to wszyscy....

zycze aktywnosci na forum i tyle samo wzlotow co ladowan :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam, troszke zycie nabralo tempa (rodzina, slub, dziecko, zmiana pracy, przeprowadzki, inne projekty w ktorych uczestnicze, obrona pracy dyplomowej) - tak mam na imie Arek, witam ponownie po dluzszej nieobecnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.