Skocz do zawartości

Turnigy 9X V2 instrukcja uruchomienia symulatora - Win 7 64 bit


LQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie spróbowałem wszystkiego. Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas ;)

Mimo wszystko nadal nie działa tak jak powinno. W tym spp, ciągle nieaktywny jest 4 kanał. Kalibracja przez windows nie jest możliwa, bo nie widzi właśnie steru kierunku. Ale mam chociaż 3 działające kanały tj. gaz, ster wysokości i lotki. Jak na razie to mi wystarczy. Chcę sobie kupić manipulator pod usb taki: https://www.ef3m.pl/1856,symulator-rc-easy-fly-4-ze-sterownikiem-usb.html

Jak myślicie niegłupi pomysł?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jakiś czas temu też zmagałem się z uruchomieniem symulatora z Turnigy 9x i ostatecznie zdecydowałem się na rozwiązanie z załącznika.

 
Moim zdaniem jest to najciekawsza opcja, bo nie trzeba bawić się z oprogramowaniem niewiadomego pochodzenia itd. Ja korzystałem z opcji z odbiornikiem dzięki czemu nie musiałem wyjmować modułu na czas treningu. W takiej konfiguracji możemy uruchomić też nadajniki, które nie posiadają wyjścia jack. Na Win8 adapter ruszył natychmiast bez żadnych sterowników czy instalacji dodatkowego oprogramowania. Testowałem rozwiązanie z FMSem (przełącznik w pozycji XTR) oraz Phoenixem i wszystko działało znakomicie.
 
Sam adapter jest dosyć tani, ale po dodaniu kosztów przesyłki i cła wyszedł koło 100 zł. Mimo tej ceny uważam, że zdecydowanie warto go nabyć.

post-17762-0-52481100-1442657835_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam

Cockpit SX, Turnigy x9, Windows 10

U mnie miałem problem z osią X - aileron. Po podłączeniu interfejsu USB - standardowy do symulatorów, do laptopa okazało się, że nie widzę paska osi X - aileron, pasek jest, tylko schowany (zwinięty).

Co zrobiłem? Trzeba drążek osi X bardzo powoli przechylać w skrajne położenie, w pewnym miejscu pojawi się pasek kanału. Trzymając drążek z rozwiniętym paskiem zatwierdzamy OK.

Od teraz pasek osi X - aileron będzie widoczny i będzie działał.

Mam nadzieję, że ten opis zaoszczędzi komuś czasu, pieniędzy na nowy interfejs USB i nerwów z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.