Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Marek .... czasem coś mi się uda ulepić ;)

 

Ja się wybieram ale nie wcześniej jak popołudniu po obiedzie.

Prośba aby nie przeprowadzać lotów w kierunku zabudowań, co prawda jest spora odległość no ale wiadomo jak jest. :)

Boguś ja też po obiedzie. Ze mną problemu z lataniem w strefie nie ma. Jestem zdyscyplinowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie :) nie chce robić się jakimś lotniskowym żandarmem, bo to nie o chodzi, każdy jest mile widziany.

Dziś w N.Wsi jest dość szczególny dzień, bowiem z tego co mi wiadomo będą świętować podwójnie, gdyż mają dodatkowo

uroczystości odpustowe a przy okazji zapewne będzie zjazd rodzin, jak to za zwyczaj bywa przy takim świętowaniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie :) nie chce robić się jakimś lotniskowym żandarmem, bo to nie o chodzi, każdy jest mile widziany.

Dziś w N.Wsi jest dość szczególny dzień, bowiem z tego co mi wiadomo będą świętować podwójnie, gdyż mają dodatkowo

uroczystości odpustowe a przy okazji zapewne będzie zjazd rodzin, jak to za zwyczaj bywa przy takim świętowaniu. :)

Boguś ja zawsze wolę wieczory. W dodatku z moich obserwacji zazwyczaj na wieczór na południu Polski jest cisza. Można bezstresowo polatać. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z Pilota bardziej kleiła się powietrza przy niskich prędkościach, extra z EF przy niskich prędkościach jest bardziej nerwowa i trzeba się pilonować, żeby jej nie zwalić na glebę. 

Konrad kiedy wpadniesz na lotnisko, chociaż pogadać, a może polatać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.