Skocz do zawartości

Aparatura jeti


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się zaprogramować esc spin wykorzystując emulator jetiboxa w nadajniku czy jednak trzeba fizycznie go posiadać? Chodzi o to żeby nie robić tego drągami a zastanawiam się czy przy komunikacji z esc przez odbiornik jest to do zrobienia. Żeby nie było, spina jeszcze nie mam ;)

 

Edit: chyba jednak nie potrzeba osobnego jetiboxa, ponoć wystarcza ten w nadajniku. Będę miał to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 7 miesięcy temu...

Ja z tych co już wiedza ze to nie model i noe aparatura robią wynik :) poza tym latam kulawo wiec mi i tak nic nie pomoże. Zostanę z tym co Man.

A w pamięci będę mieć słowa kolegów co maja jeti „nie stój przede mna bo mogę stracić zasięg” ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż panie Robert, to nie mówili koledzy co latają od święta. I nie mówili tego bez powodu. Ale pan wiesz lepiej. I żeby nie było. Ja nie mówi ze jeti to zła aparatura, bo możliwości programowania ma duże. Ale mi szkoda kasy na nowa aparure, odbiorniki i osprzęt. Len pragmatyk jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.