Skocz do zawartości

Mugol z EPP


MateuszPśl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym pokazac wam moj samolot Mugol z EPP jest on w srodkowym etapie budowy ale nie zbyt dobrym stanie przez brak wiedzy modelarskiej dodam tez że model przelezal z 8 miesiecy ale teraz przypomnialem sobie o tym hobbi i chce to kontynuowac.

 

Na poczatek foty modelu:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Teraz problemy 1 nie rozkminilem troche montowanie serv w skrzydlach i wyszlo

 

Dołączona grafika

 

Jak myslicie jak najlepiej uzupelnic te obytki by wygladalo w miare estetyczni i serva sie trzymaly

 

Kolejny problem jak pozbyc sie tych zaciekow:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Chcialbym tez poprawic estetyke tego samlotu i tchnac w niego zycie tak aby w miare fajnie latal

Prosilbym was o pomoc jest zielony w tym temacie. W miare jak to bede doprowadzal do ladu bede jeszcze zadawal pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Waga, wymiary ?? Podaj coś, a na pewniaka bardziej doswiadczeni (przynajmniej ode mnie) modelarze Ci pomogą :)

 

Pozdrawiam

 

ps a te ubytki to może doprowadz je do równego w miarę kształtu i jak masz jakies kawałki epp to wklej tam i wtedy na czysto zrobisz jakies precyzyjniejsze gniazda. To tylko mój pomysł, ale ja dopiero z tym zaczynam więc nie sugeruj się tym co napisałem (bo mogę wielu rzeczy nie wiedziec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.