Skocz do zawartości

I Bitwa o Podbeskidzie - 25.08.2012 - Zaproszenie


Pasikonik454
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Jako nowa formująca się Eskadra Podbeskidzie mamy przyjemność zaprosić Was na I Bitwę o Podbeskidzie która odbędzie się 25.08.2012 w miejscowości Kozy 10 km od Bielska-Białej. Mamy nadzieję że impreza w tym miejscu wpisze się na stałe do kalendarza zawodów ESA.

Spodziewamy się także atrakcji dodatkowych ponieważ obok nas trwać będą jednocześnie Dożynki Województwa Śląskiego. Dla zawodników zapewniamy kawę, herbatę i pyszny dwudaniowy obiad :) a może i jakieś ciasto się znajdzie. Dla większych głodomorów i piwoszy liczne stoiska obok ale już płatne :P

Dla szukających dodatkowych atrakcji w niedzielę można polatać w pobliskim kamieniołomie, każdy który widział filmy Marka Rokowskiego z Tego miejsca już powinien być w nim zakochany :)

Pozwolę sobie wstawić link do filmu Marka

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Oug1AePS5aw

 

 

Miejsce które wybraliśmy na zawody to miejscowe boisko sportowe, dość fajna infrastruktura, miejsca do parkowania dla zawodników i oczywiście dostęp do prądu (tutaj prośba, aby kto ma zabrał ze sobą jakiś przedłużacz lub rozgałęźnik).

 

Miejsce: 43-340 Kozy ul. Przecznia 3

 

Link do mapy:

 

http://goo.gl/maps/dKfm3

 

Czas: 25.08.2012

 

 

Mniej przyjemne - wpisowe 25 zł płatne na miejscu przy rejestracji zawodników

 

 

Zapisy trwają do 23.08.2012 do godz 23:59.

 

 

Jeżeli ktoś chetny jest do pozostania na drugi dzień na loty w kamieniołomie (prawdopodobnie będziemy biwakować) to także proszę o informację abyśmy mogli uzyskać odpowiednie pozwolenie z gminy.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zgłoszenia na adres: eskadra.podbeskidzie@gmail.com

 

Treść zgłoszenia standardowo:

 

Temat korespondencji:

 

Zapisy - Bitwa o Podbeskidzie

 

 

W treści:

 

 

Imię:

Nazwisko:

Eskadra:

Miejscowość:

 

Kategorie

WWI: TAK/NIE

Kanał: /kanał i pasmo/

Modele: /wymienić/

 

WWII: TAK/NIE

Kanał: /kanał i pasmo/

Modele: /wymienić/

 

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i informacyjnych przy organizacji zawodów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz. U. Nr 01 z 2002r., poz.926 z późniejszymi zmianami).

Imię i Nazwisko, data, miejscowość

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody rozegrane zostaną wg aktualnego regulaminu dostępnego na stronie ACES POLSKA.

 

Wszyscy zawodnicy zobowiązani sa do posiadania kasku.

 

 

 

Każdy z zawodników powinien posiadać ubezpieczenie OC od szkód wyrządzonych w wyniku użytkowania modeli zdalnie sterowanych z włączeniem zawodów.

 

Jeżeli zawodnik nie posiada stosownej polisy ubezpieczeniowej zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia o odpowiedzialności jaką ponosi w wyniku szkód wyrządzonych przez model.

 

 

Osoby niepełnoletnie

 

W przypadku uczestnictwa w zawodach osób niepełnoletnich konieczne będzie podpisanie w/w oświadczenia (ubezpieczenie) przez opiekuna prawnego, oraz o wskazanie opiekuna (osoby pełnoletniej) na zawodach.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Harmonogram zawodów:

 

09:00 - 10:00 -- zapisy i rejestracja

10:00 - 10:15 -- odprawa i rozpoczęcie

10:30 - 12:00 -- pierwsza runda WWI i WWII

12:00 - 13:30 -- druga runda WWI i WWII

13:30 - 15:00 -- trzecia runda WWI i WWII

15:10 - 15:15 -- ogłoszenie wyników oraz składów walk finałowych

15:30 - 15:45 -- finał WWI

15:45 - 16:00 -- finał WWII

16:30 - 17:00 -- wręczenie dyplomów i pucharów, zakończenie zawodów

 

Jeżeli zaprzyjaźnienie modelarze lub sami uczestnicy zechcą pokazać jakieś większe modele lub helikoptery szerszej publiczności harmonogram niezacznie się zmieni.

W dniu zawodów będzie już wywieszona wersja finalna. Nie zmieni się natomiast godzina rejestracji zawodników.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Organizatorzy zawodów:

 

Grzegorz Ryszawy - Eskadra Podbeskidzie

 

Marcin Bożek - Eskadra Podbeskidzie

 

Wsparcie - Eskadra Kraków

 

 

 

Jeżeli o czymś zapomniałem to pytajcie. jeżeli jest ktoś chętny do pomocy w trakcje zawodów zapraszamy - debiut z naszej strony z zepsuć nie chcemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy można prosić o więcej szczegółów na temat ewentualnego biwaku?

Latałem w zeszłym roku w kamieniołomie i nie mogę odmówić sobie tej frajdy, jestem zdecydowany zostać z własnym namiotem - gdzie?

 

Jeżeli biwak w tym miejscu w którym urządziliśmy grila w zeszłym roku to juz jadę do sklepu po 24 załączniki w zgrzewce :-)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o więcej szczegółów na temat ewentualnego biwaku?

Latałem w zeszłym roku w kamieniołomie i nie mogę odmówić sobie tej frajdy, jestem zdecydowany zostać z własnym namiotem - gdzie?

 

Jeżeli biwak w tym miejscu w którym urządziliśmy grila w zeszłym roku to juz jadę do sklepu po 24 załączniki w zgrzewce :-)

 

ms

 

No własnie o tym miejscu myślę :) , w tym tygodniu załatwimy w gminie formalności i potwierdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista zawodników na dziś - godz 14.00

 

Wciaż zapraszamy bo mało nas :(

  • Mirosław Skowroński
  • Piotr Kubissa
  • Rafał Mijal
  • Adam Lenik
  • Tadeusz Cieślik
  • Krzysztof Musiała
  • Witold Kula
  • Marek Rokowski
  • Patryk Zagrajek
  • Paweł Tuszkiewicz
  • Marcin Olas
  • Rafał Budzoń
  • Sebastian Musiała
  • Mariusz Weźranowski
  • Kamil Mrowiec
  • Kuba Handerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domu po zawodach.

Zawody kameralne, super klimat i organizacja. Podziękowania dla organizatorów, że Wam się chciało :) . Na prawdę miło spędzony dzień.

Gratulację dla zwycięzców. Do zobaczenia na następnej edycji.

 

Pozdrawiamy

Pracownia IKAR z Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do długości pierwszej wstążki to dokładnie 140 m, potem dowiązaliśmy Markowi jeszcze ok 100 m więc drugi lot ok 240 m. Biorąc pod uwagę że to taśma ostrzegawcza to waga spora a opór powietrza jeszcze większy :)

Pomysł miał świetny :) Jak nam doniesiono ludzie zamiast oglądać imprezy na estradzie wszyscy obrócili się i patrzyli w niebo na te wyczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy że przyjechaliście. Grunt że udało się przeprowadzić zawody do końca pomimo wiatru, chociaż dzięki niemu spokojnie zjedliśmy obiad :)

Mam nadzieje że w przyszłym roku powtórzymy bo nie mamy jeszcze dość :D

Atmosfera przyjemna niezwykle

 

Gratulacje dla finalistów. I jeszcze raz podziękowania dla Eskadry Kraków za wsparcie i czuwanie nad prawidłowością przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jedno z dwóch zdjęć, które udało mi się popełnić na zawodach załapał się tigercat Marka... ten właśnie z filmu z taśmą :)

 

Dołączona grafika

 

dziękujemy za miłe przyjęcie, smaczny obiadek... no i ognisko w kamieniołomie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję, że nie pojawiłem się na tych zawodach, ale dawno temu podjąłem decyzję, że pojadę na zawody do Czech.

Mam nadzieję, ze mi to wybaczycie i że ta dezercja to był kolejny milowy krok w rozwoju ESA.

Wyślijcie mi wyniki na maila to uzupełnię CoRe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.