Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja KMD, produkowana obecnie na Ukrainie. Dostępne są wersje AAC oraz ABC.

Przywieziony wczoraj z Vilniusa.

Ten egzemplarz na foto jest AAC, ale zestaw ABC również przywiozłem, widoczny jest na załączonej ponizej fotografii.

Co ciekawe współczesne zestawy cylindrowo-tłokowe pasują do starszych wersji tych motorków.

post-10468-0-19808700-1565758006_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ile taki motorek kosztuje na Ukrainie ?A może masz namiary na sklep w Ukrainie,mam troche znajomych co pracują w polsce i mogli by mi przywieść.

Niestety tanie to one nie są, wersja AAC to koszt ok 120€, ABC to kwota rzędu 100€...ale za to wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i przez najlepszych producentów (kooperacja).

W sklepie go nie kupisz, na zawodach jest szansa :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dzisiaj trafił całkiem przypadkiem nowy, nie palony wcale silnik Jena MK 2,5 cm3 z rozrządem membranowym !!  :)

Kolega Janusz "Jamyk" z forum uratował go przed wyrzuceniem do śmietnika przez znajomych robiących generalne porządki w domu !! :rolleyes:

W następnym etapie podróży silnik trafił do mnie i tak już pozostanie !! B)

Jest pudełko, instrukcja oraz zapasowa membrana do rozrządu. WSZYSTKO NA FOTKACH ! 

post-3419-0-57958500-1566145871_thumb.jpg

post-3419-0-22110500-1566145905_thumb.jpg

post-3419-0-69826700-1566145940_thumb.jpg

post-3419-0-60886300-1566145974_thumb.jpg

post-3419-0-67531000-1566146020_thumb.jpg

post-3419-0-02308500-1566146055_thumb.jpg

post-3419-0-28342900-1566146092_thumb.jpg

post-3419-0-10182800-1566146692_thumb.jpg

Edytowane przez kaszalu
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dzisiaj trafił całkiem przypadkiem nowy, nie palony wcale silnik Jena 2,5 cm3 z rozrządem membranowym !!  :)

Kolega Janusz "Jamyk" z forum uratował go przed wyrzuceniem do śmietnika przez znajomych robiących generalne porządki w domu !! :rolleyes:

W następnym etapie podróży silnik trafił do mnie i tak już pozostanie !! B)

Jest pudełko, instrukcja oraz zapasowa membrana do rozrządu. WSZYSTKO NA FOTKACH ! 

no brawo Andrzeju...graty,graty :)  :)  :)......czyli GRATULACJE :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: a  nie silnik jako "graty" :P  :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEE ! Przynajmniej raz musi być odpalony i "pochodzony" !!  :)

Właśnie go trochę odkonserwowałem - jeszcze z fabrycznego oleju - kompresja jak marzenie !!!  :o

Wprawdzie nie wiążę z nim wyczynowych projektów ( na co dzień ujeżdżam OsMaxy, COXy i Saito) ale zawsze miło posłuchać "oldskulowego" mruczenia ..... B)

I ten niepowtarzalny zapach eteru z rycyną .... mniam !!  :P

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEE ! Przynajmniej raz musi być odpalony i "pochodzony" !!  :)

Właśnie go trochę odkonserwowałem - jeszcze z fabrycznego oleju - kompresja jak marzenie !!!  :o

Wprawdzie nie wiążę z nim wyczynowych projektów ( na co dzień ujeżdżam OsMaxy, COXy i Saito) ale zawsze miło posłuchać "oldskulowego" mruczenia ..... B)

I ten niepowtarzalny zapach eteru z rycyną .... mniam !!  :P

dam Ci w prezencie Zeissa tylko tego nie męcz  bo szkoda...tyle lat przeleżał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.