Skocz do zawartości

Zlecę wykonanie makiety samochodu 1:1 ze styro


Mig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Wiem, że to może nie miejsce, ale poszukuję kogoś do wykonania makiety samochodu 1:1 ze styropianu/styroduru/pianki lub innej techniki, jeśli ktoś ma pomysł. Jeśli cena za sztukę nie przekroczy założonego budżetu to byłyby do wykonania 2-3 takie makiety.

 

Ma to być makieta samochodu Syrena Sport, plany w AutoCADie zostałyby dostarczone, jest również możliwy wgląd w autentyczny samochód Syrena Sport.

 

Makieta nie musi być malowana na wzór oryginału czy jakkolwiek inaczej, wystarczy żeby goły styropian został zabezpieczony jakąś cienką warstwą lakieru specjalnego do styropianu.

 

Ponieważ zależy mi też na czasie poszukuję kogoś z ploterem 3D lub własnoręcznie wykonaną maszyną, która by pocięła duże bloki styropianu tak by uzyskać potrzebny efekt.

 

W tej sprawie zostało już obdzwonionych kilkanaście firm, które albo nie mają takich urządzeń, albo nie podejmują się tak dużych zleceń. Ponieważ sam jestem po trosze modelarzem postanowiłem poszukać pomocy tu na forum. Być może ktoś podjąłby się takiego projektu jeśli jest w stanie dość sprawnie "rzeźbić" w dużych blokach styropianu.

 

Jeśli ktoś również miałby kontakt do osoby/firmy, która podjęłaby się takiego zlecenia - też z chęcią przyjmę. Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.