Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Wojteq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się już dawno ale nie miałem zbyt dużo czasu żeby cokolwiek napisać (oczywiście byłem zajęty modelarstwem :wink: ). Latam już od około 3 lat (może więcej :D ). Zajmuje się głównie pilotażem a mój tata (również zafascynowany modelarz) zajmuje się że tak powiem "mechaniką". Biorę udział w zawodach w kategorii F3A, F4C oraz F4C/P. W akrobacji jestem vice mistrzem Polski F3A klub 2007. Od przyszłego roku planuje profesjonalne F3A (kończę 18 lat :rotfl: ) i będe starał się dostać do kadry Polski F4C (bardzo bym chciał :P ). Mam około 7 modeli które postaram się przedstawić na forum oraz zaprezentować zdjęcia. Moje "perełki" to PT-17 Stearman, AT-6 Texan, RWD-6 oraz jeden model który będzie niespodzianką na przyszły rok :D , oczywiście będzie on głównie brał udział w zawodach F4C i będzie moją szansą na kadre :wink: . Ale się rozpisałem :P , mam nadzieję że nie będe stwarzał problemów na forum i wszystko będzie ok :wink: .

 

Pozdrawiam, Wojtek z Krakowa

 

P.S. Zapomniałem dodać że jestem także pilotem szybowcowym (ale prawdziwych szybowców :D )

 

P.S.2 Taki avatar może być?? :wink: Jak znajde coś lepszego to zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtku wreszcie w naszym gronie!

Oczywiście wszyscy /no, prawie wszyscy... :wink: / wiemy, że tą Twoją szansą na sukcesy w przyszłym roku jest to, co aktualnie widać w miejscu Twej miłej bużki. :D

Takie ci u nas zasady obowiązują, chociaż nigdzie one na "papirze" zapisane nie są, że wstawiamu w to miejsce swą podobiznę, a modelami faktycznie chwalimy się w stosownych wątkach. Tak więc zrób małą podmiankę i pisz śmiało o swoich modelach i sukcesach. Tych z prawdziwymi szybowcami także, jako, że nie jesteś tutaj sam tylko. Inni Koledzy też latają, a jeden z nich to się nawet w kabinie szybowca w powietrzu nam ukazał. :D

Jeszcze raz - witam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtku w naszym gronie!

 

Wojtku model który masz F4C jako niespodziankę na przyszły rok,jest to model pod mistrza Polski.Tym modelem i z twoimi umiejętnościami w pilotażu na pewno dostaniesz się do kadry i zajdziesz jeszcze dużo wyżej nawet w europie i na świecie.Tego tobie życzę z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.