Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam po długiej przerwie ;) Budowa się bardzo powoli posuwała, więc nie wrzucałem cały czas zdjęć. W końcu, niespodziewanie zdecydowałem się na malowanie z godłem dywizjonu Kościuszkowskiego. Też wyglądają świetnie, a w dodatku dostałem od Pana Adama, wszystkie naklejki do wydrukowania MiG'a nr 56 z Marianem Pisarkiem na Statecznikach. Dodatkowo, samolot jest już praktycznie gotowy do lotu. (Aha, nie ma jeszcze tej nieszczęsnej kabinki). Odpuściłem sobie oświetlenie, z racji że to mój pierwszy parkjet to chciałbym żeby w ogóle latał, a inne bajery zostawię sobie na kolejne odrzutowce :P Jeszcze trochę czasu spędzę na wykończenie i udam się na oblot. A więc zdjęcia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po pierwszych próbach, niestety nieudanych. Widać było, że to wina zbyt tylnego środka ciężkości. Nie dało się panować nad nim w locie. Zrobiłem wszystko co się dało i kolejny lot był już znacznie lepszy, jednak nadal ciągnął ogonem po ziemi :P Zdjęć z lotu nie ma, ale są z ziemi, już z kabinką. Popracuję nad tym, zrobię dłuższe kable pakietu, bym mógł go przesunąć do przodu, bo ma jeszcze pełno wolnego miejsca, ale ograniczają go przewody. No nic, zobaczymy jak to się potoczy, jestem i tak zadowolony, bo obyło się bez żadnych strat ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Miałem 11cm od załamania :P Już wiem jak całe wyposażenie rozplanować, żeby było ok. Właśnie dobrze, że nic się nie stało i że upadał bezpiecznie :P

 

Cześć.

 

Właśnie wycinam ten model i się zastanawiam gdzie tu jest SC czy możesz wyjaśnić o jakie załamanie chodzi? Nie bardzo mogę sobie wyobrazić które to miejsce. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.