Skocz do zawartości

Jak wybrać model na pierwzego kombata.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Już od dwóch miesięcy za mną chodzi mały kombacik , a wszystko za sprawą Huberta ,kiedy to razem powalczyliśmy w powietrzu on szybka formosa ,a ja zwinnym Extrimem.

Co prawda to nie sa modle do kombacenia i trzeba było uważać ,ale zabawa i tak była przednia.

Co jednak mi się nasunęło ,że mój dużo wolniejszy Extrim jednak łatwiej wchodził na ogon szybkiej ,ale mniej zwrotnej Formosie .

W związku z tym pytanie ,czy tak tez jest i w tej dziedzinie ,że modele ESA (np. Z Cybe-rfly)

też różnią się szybkością, zwrotnością itd. w zależności od wybranego rodzaju samolotu ,czy też jest to bez znaczenia jaki model sie wybierze bo wszystkie latają identycznie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Modele z Cyberfly latają różnie w zależności od rodzaju wyposażenia i masy końcowej do startu. Poza tym są prawie takie same i liczą się głównie preferencje "polityczne" :D.

 

Licz się z tym, że im więcej CA wpakujesz w takiego ESA tym bardziej koncowe charakterystyki beda sie różniły od poczatkowych. Tutaj nie liczy sie zwrotnosc (bo i tak lata sie lotkami i sterem wysokosci) a raczej predkosc. Wiekszosc ciec wykonywana jest w sposob przemyslany a nie przypadkowy... Trzeba dogonic ofiare i sciac jej tasme przelatujac ostrym wybraniem steru wysokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.