Skocz do zawartości

II Bitwa Powietrzna o Rzeszów 11 listopada 2012 PP


RC-LIPOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK jeśli nie będzie radykalnych sprzeciwów do jutra rana to termin zostawiam na 11-11 i zawody zostaną rozegrane na lotnisku w Strażowie

Na pewno będzie ciepły posiłek, tylko troszkę gorzej z prądem, bo nasz agregat to do 1KV wyciąga ale myślę że damy radę. Obsłużył już nie jedne zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To decyzja organizatora i dobrze aby była przemyślana.

Nic na siłę.

Nam zawodnikom przyjdzie się dostosować do każdej sytuacji, dlatego nie wiem czy ten "quiz" to dobry pomysł ale skoro się rozpoczął to mam też swoje zdanie :-)

 

Na ten weekend zapowiada się dobra pogoda dlatego jestem zatem za utrzymaniem terminu.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin zostaje na 11-11, pracuję jeszcze na miejscem spotkania, na tą chwilę zostaje lotnisko modelarskie w Strażowie.

Jest również duża szansa na pełnowymiarowe boisko do piłki przyległe do głównej płyty stadionu Resovia, bardziej cywilizowane warunki i dostęp do zaplecza.

Około południa będę miał informacje o możliwościach rozegrania tam zawodów.

W takim przypadku prawie nic by się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci panowie z PZPN już od dawna grają mi na nerwach, ale to co wyrabiają w ostatnich czasach (Kraków , Rzeszów i może gdzieś jeszcze) doprowadza mnie do szału. Wszystkie mecze i tak są sprzedane na wiele dni przed zawodami, wydają na to grube MILIONY EURO, a nas mają za nic.

Czyste sk#$%^&*()_#$%^&*(^&*() $%^&*%^&*%^&*($%^&*!@#$%^&*(*&^%$#@!@#$%^&*(*&^%$#@!@#$%^&*(*&^%$

Jestem cierpliwy. Kiedyś to my zrobimy z nimi porządek (jestem pamiętliwy w takich sprawach) :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostało mi nic innego tylko podziękować organizatorowi za (potrenowanie kondycji oraz ustanowienie życiowego rekordu na 100m :P ) udaną i bardzo sprawną organizację, oraz sponsorom dzięki którym impreza się odbyła. Zawody bardzo udane, dopisali zawodnicy, Kraków pokazał, że jest na topie. Ze swojej strony szczególnie muszę podziękować Marcinowi WRONA TEAM za pomoc,( ofiarnie pomagał mi kleić SPAD'a latał po tasiemki oraz pakiety ) bez której nie wystartowałbym w WWI

 

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.