Skocz do zawartości

p-51 z depronu


Kalix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, niewiem mysle ze za 2 tyg jak wroce do domu, pierwszy zobaczysz film z oblotu ,wiesz co mam na mysli :-).

 

Jeszcze tylko wloze do niego serwo na ster wysokosci przykleje skrzydla i ster wysokosci podlacze popychacze ,elektronike wywazyc regulacja i lot, no i te oslone kabiny z pet chce zrobic ,mam kopyto ale zero pojecia jak to zrobic, szukalem na necie jakis filmikow instruktarzoych ale nie ma .pozdrawiam , czekaj na maila z flimem z oblotu.:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku zrobisz owiewkę bez problemu :) pierwszy raz miałem olbrzymie obawy ale spoko ... ważne jest żeby najpierw kopyto ładnie dopasować do kadłuba a potem kopyto trzeba delikatnie powiększyć w Twoim przypadku tylko od spodu kopyta po to żeby w razie czego już owiewkę można było lepiej dopasować ;) zaglądnij do mojego tematu o Energy na 2 stronę i przeczytaj posty nr 28, 31 i 34 ... opisałem jak ja robiłem kabinkę :) Mustang wyszedł Ci cudowny ... na zimę muszę coś takiego depronowego zrobić z podwoziem i nartami do startu lądowania na śniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem o podwoziu nie powiem ze nie

ale niewiem czy cie nie powyrywa :) dzieki, wyszedl jak wyszedl powiem ze za malo go oszlifowalem i nie wyglada to najlepiej ale bedzie mocniejszy :D , moze pozniej wrzuce jeszcze pare fotek jak znajde chwilke czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

mam Nadzieje Ze Temat Nadal aktulany. nareszcie ulotnilem swojego p51 waga 612 gram do lotu Lata fajnie na smigle 8 cali Slaby Byl dopiero Jak zalozylem 9 cali polecial ladnie I Teraz wyglada takz owiewka kabinki


i filmik ale niewim czy wejdzie 

post-12400-0-64182000-1404498970_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.