Skocz do zawartości

damenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja używałem ZIPPY Compact 5000mAh 4S 25C Lipo Pack - Dimensions: 162x29x46mm. Wchodziło to na wcisk. Obecnie mój egzemplarz jest już szybowcem - silnik był u mnie zbędny więc i zasilanie się zmieniło (małe 2S tylko na elektronikę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie mega motor AC22/30/3E.

Bateria SLS Quantum  4 S  2450 mAh 30/60 C. wym. 36*33*115 mm szersza bateria raczej nie wejdzie, dłuższa tak.

Regulator Dualsky 65A.

Cały zestaw waży 2500 gr i taki napęd całkiem sprawnie radzi sobie z tym szybowcem Krzysiek z limanowej może potwierdzić :)


Dodam jeszcze że łopatki do tego zestawu to 12*6,5 areonaut. 

Prąd to jakieś 55 -58 A

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Ja latałem na takim które podaje producent, natomiast nie jestem teraz w stanie przytoczyć wartości liczbowej. Spodziewam się iż mogła się nawet pojawić odchylka na nos, ponieważ nie używałem wagi do ustawienia cog.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
7 godzin temu, damenix napisał:

Kolejna modyfikacja mojego egzemplarza. Montaż Haka. Stwierdzam, że to był dobry pomysł.

Po zdjęciach wnioskuję ,że startujesz z holu gumowego? A jakiej gumy używasz?

Dawno temu również latałem z holu i miło te czasy wspominam , jednak do holu trzeba dużo przestrzeni której w mojej okolicy brakuje.

Gratuluję i powodzenia w lotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wkurzyłem się, gdy zajrzałem na modelot.pl, bo jestem ogromnym sympatykiem produktów tejże firmy i żal byłoby stracić tego producenta. Wykonałem więc telefon do właściciela. Firma istnieje i ma się dobrze, ale domena została sprzedana przez providera. Aktualnie pod tym adresem jest jakiś wietnamska kopalnia kruszywa. Mariusz mówił, że niestety adres strony przepadł i jest nie do odzyskania, a nowa strona ruszy wkrótce pod nowym adresem. Przypuszczalnie będzie to domena .eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.