Skocz do zawartości


Zdjęcie

ALS Composites - w końcu na rynku!

rakietoplany kompozyty s8 dlg modele

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artemis3

Artemis3
  • Modelarz
  • 10 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 13:44

Witam!

Chciałbym zaprezentować firmę ALS Composites.
Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym zaopatrywaniem zawodników w kompozytowe modele klas S8. Nasze modele oraz marka to jedne z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie! Nasza firma opiera się na przeszło 6-ściu latach doświadczenia w lataniu zawodniczym oraz 5-ciu latach w zakresie doskonalenia technologii laminowania próżniowego oraz ulepszania osiągów. Nasze modele osiągnęły ogromny sukces na światowym rynku, a latający na nich zawodnicy wywalczyli niezliczoną ilość medali na arenach krajowych i międzynarodowych.

Mamy ogromne doświadczenie i możliwości w zakresie laminowania płatowców i stateczników metodą próżniową. Dzięki tym umiejętnościom jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy płat lub statecznik, wedle określonych przez kupującego specyfikacji!

Odwiedźcie naszą stronę i przyglądnijcie się różnym proponowanym produktom oraz rozwiązaniom. Nie skupiamy się tylko na modelach s8 !


https://www.facebook.com/AlsComposites

Strona pisana jest w języku Angielskim ze względu na jej popularność wśród pilotów z całego świata. Pozdrawiamy!
  • 0

#2 utopia

utopia
  • Modelarz
  • 929 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 16:55

eh normalnej strony podać to już nie łaska tylko trzeba lajkowac? a i foch bo językiem urzędowym jest jednak Polski - co by nie było brak strony w języku rodzimym to jak zlewanie kolegów ... Przepraszam że ja znów piszę nie na temat i nie zachwycam się ślepo ......
  • 0

#3 Artemis3

Artemis3
  • Modelarz
  • 10 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 00:06

Problem jest taki, że w tym momencie firma jest dopiero na początku swojej ekspansji medialnej - na początku celowaliśmy w bardzo niszowy rynek strice zawodniczych modeli, na które popyt był niewielki w związku z ich niecodziennością. Toteż skupialiśmy się bardziej na personalnych kontaktach niż na inwestowaniu środków w reklamę czy domenę internetową. Jeśli chodzi o język. W związku z nieposiadaniem w/w domeny internetowej nie jesteśmy w stanie wprowadzić opcji zmiany języka, a pisanie wszystkich nowinek w dwóch językach byłoby uciążliwe dla odbiorcy, który musiałby kopać przez milion postów. Jeśli w przyszłości (z wasza pomocą) firma będzie się rozrastać na 100% zadbamy o rodaków. Na ten moment prosimy o wyrozumiałość - stawiamy pierwsze kroki w rozszerzeniu swojej gamy produktów i staramy się dostosować do wszelkich potrzeb!
  • 0Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rakietoplany, kompozyty, s8, dlg, modele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych