Skocz do zawartości

regulator Zodiac


jakiglawstogusiana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) To chyba chińskie noname z przyklejoną nalepką? O firmie/marce Zodiac nic nie mogę znaleźć - nawet www nie mają - może siedziba mieści się w jakiejś szopie na syberii? :D

 

Dostałem (po kilku próbach kontaktu) drogą mailową [nie od razu w sklepie, na www tez jej nie zamiescili! dlaczego?] do niego instrukcję z którą nijak nie da się go zaprogamować :) Instrukcja swoje a regiel swoje. Więc osobiście udałem się do sklepu gdzie - powiedzieli mi że instrukcje producentowi się pomieszały (SIC!!!!!) żebym wysłał maila .... na maila jednak brak odpowiedzi ;)

 

Nie da się nawet sprawdzić na co jest zaprogramowany - ufam jedynie że nie rozwali mi pakietów (dzisiaj to sprawdzę mierząc napięcie na celach co kilka min lotu). Na szczęście nie zmieniam baterii 2S z 3S itp.

 

 

Jak nie to reklamacja i poproszę programowalny - bo w końcu za to płacę! Albo niech mi pokażą na miejscu jak go zaprogramować - ciekawe czy im się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.