Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w naszym skromnym gronie :D . Ale jeśli chce pan dłużej zabawić na forum to proszę dbać o ortografię!

Od kiedy zamiast się bawić się "zbawia" :wink: , podobnie uwięż ,to jest inna literka ź powstaje przy użyciu Alt-x, a nie z :wink: .

Naprawdę przeczytanie swojego postu po napisaniu, dużo czasu nie zajmie :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Włodku ,Ty dłużej bawisz się modelarstwem niż żyje ten młody człowiek a już Cię poprawia .Mam nadzieję że Ty będziesz poprawiał młodych ludzi w sprawach naszego hobby

Witaj i miłej zabawy na forum, które nie jest tylko okupowane przez młodych gniewnych ,ale są również takie "stare ramole" jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu młodych gniewnych, ostatnio na forum starsza brać modelarska ostro przestrzega przed pisaniem z błędami.Myślę że im więcej będziemy o tym informować ,tym szybciej zaniknie to na forum.

Ale to Powitalnia więc nie śmiećmy tu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.