Skocz do zawartości

Reactor 2 aqua


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mocno i profesjonalnie to wygląda ;)

 

Mam jednak pytanie - dlaczego nie zostawiłeś możliwości regulacji ustawienia pływaków na przednim lub tylnym punkcie mocowania?

Nie zawsze "warsztatowe" ustawienia są najlepsze i czasem coś trzeba poprawić.

W Twoim przypadku pozostaje tylko możliwość dołożenia na pływak nakładek celem podniesienia punktu mocowania co zapewne nie zepsuje pięknego wyglądu ale będzie utrudnione przez folię.

 

Trzymam kciuki za udany oblot i oby korekta nie była potrzebna, bo pływaki prezentują się znakomicie.

 

Czy wybierasz się na wyścig w Kielcach?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mirku.

Możliwość regulacji jest - no bardziej pracochłonna, ale jest. Przy przesunięciu trzeba będzie wywiercić nowe otwory pod wkręty, stare otwory zakołkować, uszczelnić i podmalować miejsca kołkowania (żółte to nie jest folia tylko lakier epoksydowy), przednia podpora stojaka w kadłubie ma możliwość obrotu, więc regulacja kąta nastawienia pływaków względem kadłuba wymaga jedynie zmiany miejsca mocowania tylnej podpory - mam nadzieję, że to zda egzamin. Chciałem uzyskać w efekcie końcowym "czystość mocowania" (po wszystkich koniecznych korektach).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie, jeszcze nie. Ponownie padło mi zawieszenie (czytaj kolano), jestem zapakowany w ortezę, trzecia noga w garści, L4 w pracy, ale myślę, że początkiem czerwca uda się go oblatać.

 

Pozdrawiam.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.