Skocz do zawartości

Orlik II OldGliders


krys1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przyłączam się do gratulacji, ale....ale takiego szybowca nie było, czy dobrze widzę na zdjęciu? Chowane podwozie :o ? Pomińmy to. Chcesz to tak masz. Jednak ta bejca na kadłubie, płatach jest dla mnie nie do przyjęcia..... to oczywiście moje zdanie. Orliki były kremowe, niebieskie i inne, o tym już było pisane. Po prostu mi by było szkoda tak .... oszpecić model, za tyle kasy, tyle wysiłku. Ok, mam tylko bardzo subiektywne pewnie odczucie i zwyczajnie podrażniło mnie to ;) .Tak czy inaczej, gratuluję i na pewno będzie lepiej latał niż wygląda. :D Wybacz proszę za tą odrobinę "kwasu", ale jestem wielkim pasjonatem szybowców, szczególnie tych starych, a "Orlik" to nasza sztandarowa konstrukcja .... no szkoda, wielka szkoda, że tak wygląda :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji, ale....ale takiego szybowca nie było, czy dobrze widzę na zdjęciu? Chowane podwozie :o ? Pomińmy to. Chcesz to tak masz. Jednak ta bejca na kadłubie, płatach jest dla mnie nie do przyjęcia..... to oczywiście moje zdanie. Orliki były kremowe, niebieskie i inne, o tym już było pisane. Po prostu mi by było szkoda tak .... oszpecić model, za tyle kasy, tyle wysiłku. Ok, mam tylko bardzo subiektywne pewnie odczucie i zwyczajnie podrażniło mnie to ;) .Tak czy inaczej, gratuluję i na pewno będzie lepiej latał niż wygląda. :D Wybacz proszę za tą odrobinę "kwasu", ale jestem wielkim pasjonatem szybowców, szczególnie tych starych, a "Orlik" to nasza sztandarowa konstrukcja .... no szkoda, wielka szkoda, że tak wygląda :( .

 

Nie wiem gdzie widac w modelu chowane podwozie, nie przypominam sobie zebym takie montowal. Co do koloru to juz wczesniej o tym pisalem, wiec nie bede sie powtarzal. Widzialem juz wiecej i bardziej oszpecone modele, a czy wielka szkoda ze tak wyglada, nie wiem mi sie podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma się co przejmować, tak jak nie przejmują się ci, którzy "robią" sobie tatuaże, czy ci, którzy chodzą w poszarpanych dżinsach.

To tak aby wyglądać zaje ... , a szybol ?

Szybol może tak wyglądać, szybowiec już nie. :D:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych, przypomnę, że jesteśmy w dziale makiet i półmakiet. Więc fakt, że malowanie odbiega od historycznego nie jest powodem negowania idealnego wykonania.... 

Wykonanie śliczne, gratuluję zdolności i zapału. Jak dla mnie, model znajduje się na czele pierwszej 10 najlepiej wykonanych oldtimerów zaraz obok: 
post-9393-0-34932000-1490793858_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Więc fakt, że malowanie odbiega od historycznego nie jest powodem negowania idealnego wykonania....

Ależ nie było oceny jakości wykonania przecież !!!

 

Ja nie krytykuję cudzych gustów tylko chodziło mi, (poprzednio) że tak Orlik nie wyglądał.

I to zupełnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma się co przejmować, tak jak nie przejmują się ci, którzy "robią" sobie tatuaże, czy ci, którzy chodzą w poszarpanych dżinsach.

To tak aby wyglądać zaje ... , a szybol ?

Szybol może tak wyglądać, szybowiec już nie. :D:wub:

Wielce szanowny Kolego, wiemy wszyscy że jesteś lotniczo - historycznym purystą i chwała Ci za to. Tyle że świat czasami robi nam wszystkim wbrew...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.