Skocz do zawartości

Wiosenna Bitwa o Wrocław 2013 - 04.05.2013 + DOJAZD - MAPY + VIDEO


Apollo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

czy ten termin był jako rezerwowy ?

 

Co to znaczy rezerwowy? Z przyczyn pogodowych musimy przesunąć zawody. JEDYNY możliwy to ten termin. Kalendarz imprez + pogoda nie pozwalają na wiele. Nawet nie można rozważać drugiego terminu, chyba że koniec lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten termin był wolny nie bez powodu. Zwykle długi weekend majowy planuje się z dużym wyprzedzeniem na jakieś wyjazdy. Dużo ludzi odpadnie wg mnie. Proponuje to jeszcze raz przemyśleć. Ja np. tez bardzo chciałem się zjawić na tych zawodach ale nowy termin powoduje od razu wykluczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kalendarz imprez uwzględniał zmiany pogody to jeszcze mógłby się zgodzić. Tak więc napiszę jeszcze raz: NIE MA INNEGO TERMINU. Kalendarz imprez jest tak wypchany, że musielibyśmy nałożyć to na inne zawody, ESA ACES HELIKOPTERY lub przenieść na koniec lipca, gdzie to zaczyna się sezon urlopowy lub jest w trakcie.

 

To nie są tylko zawody. Jest to połączone z piknikiem i imprezą. Ciężko jest wszystkich zgrać w takich okolicznościach i liczę się że 1/3 osób odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie są tylko zawody. Jest to połączone z piknikiem i imprezą. Ciężko jest wszystkich zgrać w takich okolicznościach i liczę się że 1/3 osób odpadnie.

 

1/3 osób odpadnie, a inna 1/3 osób dołączy, bo akurat w kwietniu nie pasowało. Nie ma o co kopii kruszyć - cieszmy się, że KTOŚ w ogóle ma możliwości i przede wszystkim ochotę organizować takie imprezy. Dla mnie to ciągle tylko zabawa, a rywalizacja jest tylko dopełnieniem fajnej imprezy. Traktujmy to wszyscy w ten sposób i nie narzekajmy. Do zobaczenia w maju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie zaproszeniem, a ja już dwa zawodnicze modele w weekend rozbiłem... Silnika w śniegu już nie znalazłem...

 

Jak tak dalej pójdzie to nie będę miał czym w zawodach startować...

 

dużo czasu jeszcze znajdziemy , lub kupimy nowy Adaś , nie martw się tylko walcz ;) tak jak na treningach , a będzie sławiona nasza 161 Eskadra Myśliwska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym serdecznie podziękować Emilowi za zorganizowanie tego pikniku. Bardzo miło spędziłem czas.

Niewątpliwie dla okolicznych mieszkańców była to duża atrakcja. Nie mówiąc o dzieciach, którym się głowy urywały za samolotami, helikopterami czy samochodami.

Do ostatniej chwili pogoda nie była pewna. Impreza nawet została przełożona. Na szczęście wszystko się jakoś tak, dobrze ułożyło, dzisiaj mieliśmy rewelacyjną pogodę.

Emilu....szacun....dla Ciebie i Twojej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie podziękować Emilowi za zorganizowanie tego pikniku. Bardzo miło spędziłem czas.

Niewątpliwie dla okolicznych mieszkańców była to duża atrakcja. Nie mówiąc o dzieciach, którym się głowy urywały za samolotami, helikopterami czy samochodami.

Do ostatniej chwili pogoda nie była pewna. Impreza nawet została przełożona. Na szczęście wszystko się jakoś tak, dobrze ułożyło, dzisiaj mieliśmy rewelacyjną pogodę.

Emilu....szacun....dla Ciebie i Twojej ekipy.

 

To w 99% zasługa miejscowych. Pogoda się trafiła jak wygrana w totolotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.