Skocz do zawartości

Mega okazje - Raven 2,7; Extra 3,18; Raven 3,0; Extra 3,0 i inne


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Modelarze,

 

tak jak wspominałem jakiś czas temu w 'powitaniach', zapraszam do zapoznania się z moją bardzo korzystną ofertą na nadchodzący sezon!

 

Ponieważ moja hala ma ograniczoną wielkość, a przez ostatnie miesiące pracowałem ciężko nad jej zapełnieniem - nadszedł czas dla łowców okazji pośród Was!

 

Oto na sprzedaż część modeli prywatnych mojej rodziny czy egzemplarzy pokazowych. Są to sprawdzone modele produkowane z form i zgodnie z technologią otrzymaną od firmy Airtrade - tak więc produkty sprawdzone w powietrzu przez wielu z modelarzy w Polsce i zagranicą. Modele najwyższej jakości o wspaniałych właściwościach lotnych. Potwierdzi to chyba każdy, kto miał przyjemność nimi latać :-)

 

Docelowa produkcja jest oczywiście na zamówienie, to sa egzemplarze gotowe, które zajmują tak potrzebną mi teraz do produkcji przestrzeń.

Wiec jak mawiają Anglicy: grab yourself a bargain!

 

Przykładowe ceny:

Raven 2,7m 36% biały - 3550

Raven 2,7m 36% lakierowany aerografem - 4150

Raven 3,0m 40% biały - 5900

Extra 260 3m biała - 5900

Extra 300L 3,18m biała - 6800

Extra 300L 3,18m lakierowana - 7400

 

Są to ceny obowiązujące do II memoriału lotniczego Marka Szufy w Chrcynnie w dniach 13-14 kwietnia z dowozem na mój koszt w to właśnie miejsce, lub jego okolice.

 

W sprawie pytań, negocjacji, dodatkowych informacji proszę dzwonić na numer 539 323 333 do późnych godzin wieczornych. Możliwość odbioru osobistego w Trójmieście.

 

Niebawem przedstawię moją pełną ofertę modeli 'do produkcji', które zaprezentowane będą na właśnie powstającej stronie internetowej.

 

Oto kilka zdjęć poglądowych, jak widać każdy znajdzie coś dla siebie :-) (widać nawet skrawek prawdziwego giganta, który znany jest juz niektórym z was - Extra 260 3,75m) - również dostępnego w mojej specjalnej ofercie w bardzo, bardzo kuszącej cenie.

 

Zdjęcia szczegółowe wyślę na życzenie, niestety nie jestem w stanie dzisiaj zrobić nic lepszego z powodu zamieci śnieżnej (...).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Nikodem

 

1.jpg

 

Szybkie zdjęcia przykładowych Ravenów 2,7 z kilku dostępnych, jeszcze raz wybaczcie jakość i robocze tło zdjęć... modele są naprawdę piękne.

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzien dobry,

 

Darek, organizator memoriału o którym wspomniałem wyżej, powiedział, że jest przesunięty na przyszły miesiąc. Jako, że szanuję raz dane słowo, zapewnię transport do Warszawy i okolic we własnym zakresie mimo braku naszego zlotu... oczywiście termin pozostaje bez zmian.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu;

Nikodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.