Skocz do zawartości

Chodzież


iwan19815
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polatane dziś z kolegami na lotnisku CHTL,pogoda świetnie dopisała choć to nie normalne w grudniu.Nie dla wszystkich loty były udane,były też małe straty ale kto nic nie robi to też nic nie psuje. Kto ma zdjęcia niech wstawia,polatałem Spajsem a model na kolejny sezon już się buduje.

post-4010-0-10503300-1450628306_thumb.jpg

post-4010-0-71192900-1450628357_thumb.jpg

post-4010-0-96889800-1450628412_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Co to się stało??,ELITARNI członkowie odeszli i temat umarł. :D:):rolleyes: ?

Cześć Krzysiek , pozwolę sobie sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie ponieważ dotyczy się również mnie jak i Ciebie oraz innych kilku członków - założycieli Chodzieskiego Towarzystwa Lotniczego , chociaż Sam sobie powinieneś " Co się stało ? " - również byłeś członkiem - założycielem

 

Odeszli ,ponieważ nie mogli znieść PARY osób !

Krzyś- nazwali się *WYKLĘTYMI* i buszują na nadnoteckich łąkach .

Jak śniesz nazywać "WYKLĘTYMI" osoby które odeszły z ChTL , które włożyły swój DUŻY wkład w "WSPÓLNE" miejsce od latania ,spotkań jakim jest Lotnisko modelarskie ,które za obecnej samozwańczej władzy "NISZCZEJE" - to że pod zdjęciem na FB tak było napisaneto nie znaczy że się nazywają , i drugą sprawą nikt nie buszuje na nadnoteckich łąkach , bo może co nie którzy są u siebie , a inni jego gośćmi , nie wiesz nie osądzaj . Może zaraz napiszesz "Wyklęci buszmeni"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krzysiek , pozwolę sobie sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie ponieważ dotyczy się również mnie jak i Ciebie oraz innych kilku członków - założycieli Chodzieskiego Towarzystwa Lotniczego , chociaż Sam sobie powinieneś " Co się stało ? " - również byłeś członkiem - założycielem

 

Odeszli ,ponieważ nie mogli znieść PARY osób !

 

Jak śniesz nazywać "WYKLĘTYMI" osoby które odeszły z ChTL , które włożyły swój DUŻY wkład w "WSPÓLNE" miejsce od latania ,spotkań jakim jest Lotnisko modelarskie ,które za obecnej samozwańczej władzy "NISZCZEJE" - to że pod zdjęciem na FB tak było napisaneto nie znaczy że się nazywają , i drugą sprawą nikt nie buszuje na nadnoteckich łąkach , bo może co nie którzy są u siebie , a inni jego gośćmi , nie wiesz nie osądzaj . Może zaraz napiszesz "Wyklęci buszmeni"?

SŁAWKU z całym szacunkiem dla Twojej osoby .ale jaki nadałeś tytuł do tego zdjęcia. cytat z Twojego profilu FB -niedzielne loty WYKLĘTYCH

post-16922-0-63430900-1506347602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.