Skocz do zawartości

Problem z aparaturą


Lenad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam model motoszybowca sky hawk wraz z aparaturą oryginalną. Mianowicie ostatnio byłem polatać i zaliczyłem przy lądowaniu drobne stuknięcie w glebę. Jednak nic się nie stało. Po powrocie w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok podpiąłem pakiet zasilania i wszystko było dobrze. Poprawiałem ster wysokości a tu nagle po podłączeniu wszystko zaczęło żyć własnym życiem serwa zaczynają ruszać się we wszystkie strony. Silnik o ile jest włączony też jest włączany. Wszystko dzieje się tylko wtedy, gdy włączony jest nadajnik (27 mHz). Proszę pomóc wskazać mi winowajcę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1.kiedyś podczas bindowania pojawił mi się podobny problem, zniknął gdy odłączyłem wtyczkę do bindowania; może to więc to

Czy na pewno wiesz o czym jest temat, kolego? Aparatur 27mHz i im podobnych nie binduje się! Po prostu wpinasz kwarce do nadajnika i odbiornika i wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

<p>Witam, mam problem z aparaturą od małego helikoptera w systemie 2,4ghz, mianowicie nie mogę uruchomić modelu gdyż trymer gazu jest maksymalnie do góry, a przycisk odpowiadający za trymowanie w dół nie działa, po każdorazowym wciśnięciu przycisku  na tej apce słychać beep, w przypadku tego przycisku nic nie słychać więc stwierdzam żę jest uszkodzony. Czy da się to naprawić? Jaka może być przyczyna. Poniżej zdjęcie, Mode 2, dolny przycisk trymera gazu. </p>

<div>nkiy.jpg</div>

<div> </div>

<div>Uploaded with ImageShack.us</div>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zalać ten przycisk spirytusem, poruszać nim ostro i po kilku minutach spróbować czy działa. Jeśli nie pomoże to trzeba go będzie odlutować i przylutować nowy (koszt kilka groszy, max. 1zł), o ile to on jest przyczyną problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.