Skocz do zawartości

Problem z aparaturą


Lenad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam model motoszybowca sky hawk wraz z aparaturą oryginalną. Mianowicie ostatnio byłem polatać i zaliczyłem przy lądowaniu drobne stuknięcie w glebę. Jednak nic się nie stało. Po powrocie w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok podpiąłem pakiet zasilania i wszystko było dobrze. Poprawiałem ster wysokości a tu nagle po podłączeniu wszystko zaczęło żyć własnym życiem serwa zaczynają ruszać się we wszystkie strony. Silnik o ile jest włączony też jest włączany. Wszystko dzieje się tylko wtedy, gdy włączony jest nadajnik (27 mHz). Proszę pomóc wskazać mi winowajcę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

1.kiedyś podczas bindowania pojawił mi się podobny problem, zniknął gdy odłączyłem wtyczkę do bindowania; może to więc to

Czy na pewno wiesz o czym jest temat, kolego? Aparatur 27mHz i im podobnych nie binduje się! Po prostu wpinasz kwarce do nadajnika i odbiornika i wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

<p>Witam, mam problem z aparaturą od małego helikoptera w systemie 2,4ghz, mianowicie nie mogę uruchomić modelu gdyż trymer gazu jest maksymalnie do góry, a przycisk odpowiadający za trymowanie w dół nie działa, po każdorazowym wciśnięciu przycisku  na tej apce słychać beep, w przypadku tego przycisku nic nie słychać więc stwierdzam żę jest uszkodzony. Czy da się to naprawić? Jaka może być przyczyna. Poniżej zdjęcie, Mode 2, dolny przycisk trymera gazu. </p>

<div>nkiy.jpg</div>

<div> </div>

<div>Uploaded with ImageShack.us</div>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zalać ten przycisk spirytusem, poruszać nim ostro i po kilku minutach spróbować czy działa. Jeśli nie pomoże to trzeba go będzie odlutować i przylutować nowy (koszt kilka groszy, max. 1zł), o ile to on jest przyczyną problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.