Skocz do zawartości

Akrobat by Zbig471


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ćwiczyłem wieki temu na FMSie i tam już mam zawis opanowany :D

Poprostu chciałem sprubować troche figur które ćwiczyłem na FMSie. Jeszcze musze sprubować wychyłu wszystkich sterów na raz :D

Super się kręci :D musze się jeszcze prawidłowo beczki nauczyć (czyli przy użyciu wysokości kierunki u przede wszystkim lotek)

 

Przed momentem wróciłem z podwurka z siostrą. Uczyłem ją jazdy po ziemi :D

Plany już narysowane ale nie wiem gdzie je zamieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj te plany do oddzielnego folderu ,potem kliknij prawym myszki i skompresuj pliki. Następnie dajesz http://www.yousendit.com/ tam klikasz przeglądaj ,odnajdujesz na dysku ten spakowany folder ,a na końcu klikasz SEND IT .... czekasz.... potem dostajesz link który możesz wkleić na forum... Takie trudne ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

No i co myśleliście że zostawie sobie tak akrobata w koncie ? Ooo co to to nie. Model za dobrze lata.

akrobat21.jpg

akrobat22.jpg

akrobat23.jpg

akrobat24.jpg

 

Wyposażenie to samo, lotki i stateczniki wziąłem ze starego tylko że kadłub inną metodą zbudowany bo nie miałem depronu. Model lata tak samo dobrze jak i jego poprzednik !

Zachęcam do budowy tego modelu. Zbyszek nakłaniał mnie i innych do zmian więc tak zrobiłem. Zbudowałem model z materiałów jakie miałem.

Dziś był oblot ale nie miałem nikogo do kamery

Model super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No więc ostatnio z nudów troche dłubnąłem przy akrobacie. Wzmocniłem stateczniki, i troszeczke je "upiększyłem" bo z bliska oczy szpeciły.

Zrobiłem nowe podwozie bo ostatnie nie zdawało egzaminu oraz zrobiłem kabinkę. Nie dało się jej zrobić z peta przy tej wysokości i grubości, zmarnowałem coś z 5 butelek.

akrobat25.jpg

 

akrobat26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Nareszcie udalo mi sie wylatac caly pakiet na nowym silniku. Zalozylem mu wieksze smiglo i na boisko.

I nareszcie model ma nadmiar mocy ! :mrgreen:

Zawis bedzie bardzo chetnie robil tylko ze musze zwiekszyc wychylenia sterow na dzwigniach. Z zyletka to samo.

Jedyna wada to to ze pakiet maly i starcza na dosc krotko. A mam tylko jeden pakiet 3s.

Zmienilem podwozie na takie z drutu bo juz bym je z 5 razy polamal. Model naprawde jest super. Juz od ponad miesiaca nie latalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.