Skocz do zawartości

Jaki szybowiec do f3f na początek ?


listek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Eliptyk jest już dość starym projektem. Pierwszy raz widziałem go na MP F3F w Tęgoborzy chyba w 2009. Ja wtedy próbowałem "latać" 2-metrowym Starlingiem i oczywiście zawodów nie ukończyłem. Ale za to zamówiłem sobie Eliptyka i od tamtej pory czasami go zabiorę na małe latanie. Kiedyś Krzysztof nakręcił takiego tasiemca jak latałem na Klifie: https://youtu.be/vVgMYo7dH48

Tak na prawdę to nie wiem czy konstruktor jeszcze go robi, ale może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, jest to trudne pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć sam. Widziałem chłopaków z Bydgoszczy jak latali u nas na klifie drewniakami i ile frajdy im to sprawiało. Musisz tylko pamiętać, że model 2-metrowy będzie się inaczej zachowywał niż model 2,5-metrowy czy 3-metrowy. Pod tym kątem i pod kątem swoich umiejętności latania bym szukał modelu. Twój budżet ma również duże znaczenie i prawdopodobnie on zadecyduje o Twoich zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.