Skocz do zawartości

sandał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest droższa o 100zl :/

 

To zależy gdzie kupisz. Ja widzę w HK za 54$ z fabrycznym modułem. Po dzisiejszym kursie wychodzi 171,-PLN plus przesyłka, nawet doliczając ewentualny VAT wychodzi 210,-PLN plus przesyłka, czyli nadal taniej, a masz sensowne radio z komputerem, 8 kanałów i opis każdego możliwego aspektu eksploatacji w milionie tematów, a nie wielką niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać też trzeba, że kupując w Polsce mamy możliwość reklamacji w sklepie, chociaż przy T9x to problematyczna sprawa, bo prędzej czy później trzeba coś grzebnąć przy nadajniku (wlutowanie rezystora dla symulatora, wymiana modułu na coś lepszego niż fabryczny = odlutowanie fabrycznego przewodu anteny, dodanie gniazda do programatora w celu wymiany firmware.

Każdy musi sam ocenić, co mu się bardziej opłaca. Wiadomo że gwarancja w HK jest raczej "wirtualna" bo same koszty odesłania do Chin będą wysokie.

 

Sandał nie wiem jak to sprawdzasz...

xth4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista, ale kupno w HK wiąże się z pewnymi komplikacjami, choćby konto na paypalu.

 

Nie mam paypala, jak kupowałem wybrałem opcję płatności kartą ..

 

Numer karty + data wygasnięcia i 3 cyferki z tyłu karty i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale na tym opiera się handel w UK, skąd i gdzie robię zakupy i jakoś to funkcjonuje. Fakt, ostatnio mi ogolili konto w banku - ktoś narobił zakupów sprzętu sportowego w USA, ale procedura zwrotu pieniędzy zajęła kilkuminutową rozmowę w banku i wszystko wróciło na koncie do normy ... "Na zachodzie" nie da się zrobić inaczej zakupów, nie ma "za pobraniem" itp. i jakoś to działa. Nawet za głupi bilet autobusowy czy lotniczy trzeba zapłacić kartą podając detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.