Skocz do zawartości

Zdjęcie

heyo hey :)

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barlu

Barlu
  • Modelarz
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 12:59

Ta wybieram się :P Nie nie wybieram się, raczej... Ale jestem ciekaw jak to wygląda... I on jeszcze chodzi :!: :!: :!: 8) No i to mnie właśnie ciekawi... A do oglądania i mówienia mi co jest czym, mam pomoc :P Będę czekał na nie, rozmawiałem z Tomkiem:)

#2 cihyy

cihyy
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 22:41

Możesz jakieś podesłać mi na maila: bartek_luczak@wp.pl Lub wrzucić na jakiś serwer i podać link? Bardzo mnie ciekawi to zdjęci :)

...a po co Ci takie zdjecie , na medycyne sie wybierasz :P ?!

#3 Barlu

Barlu
  • Modelarz
  • 4 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:26

Możesz jakieś podesłać mi na maila: bartek_luczak@wp.pl Lub wrzucić na jakiś serwer i podać link? Bardzo mnie ciekawi to zdjęci :)

#4 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1785 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 15:21

Mi też . :devil:

A zdjęcia mam z tomografu .
Kilkadziesiąt lub więcej. :D

#5 Barlu

Barlu
  • Modelarz
  • 4 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 14:36

Nie latam ,ale na szczęście chodzę , 3 kręgi połamane w teym jeden totalni zmiażdżony (w sumie ponad 1 cm niższy) :D
Też tęsknię za paralotnią....
Ale raczej już latać nie będę ,chyba że zostwie rodzinie spory majątek i już dzieci będą dorosłe :mrgreen:

Tomku masz jakieś zdjęcie rentgenowskie? Bo to jakieś dziwne się wydaje że jeszcze żyjesz/chodzisz :shock: . bez urazy.

#6 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1785 postów

Napisano 14 styczeń 2008 - 18:42

Miałem do wyboru albo pójść na czołówkę warszawiakiem co latał tylko nad lotniskiem,albo odejść w kierunku klifu i ziemi.
Wybrałem to drugie i dostałem sie w stępujący wiatr.
Ot, taki przyjemne wspólne latanie z warszawiakami.
Potem jeszcze gość zasłaniał swoim startem z ziemi, dojazd karetce ,długa historia, morał ,aby uważać na mercedesy z rejestracją warszawską.

#7 cihyy

cihyy
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 21:14

Nie latam ,ale na szczęście chodzę , 3 kręgi połamane w teym jeden totalni zmiażdżony (w sumie ponad 1 cm niższy) :D
Ale raczej już latać nie będę ,chyba że zostwie rodzinie spory majątek i już dzieci będą dorosłe :mrgreen:

e.e.e o kurcze :-( poskladalo CIe? i przywaliles czy jak? takie szkody i da sie jeszcze chodzic?
cale szczescie :D zycze calkowitego powrotu do zdrowia

#8 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1785 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 18:50

#9 cihyy

cihyy
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 15:45

To tak jak ja , z paralotni przesiadłem się na modele.
Wolę rozbijać :ass: modelu , niż swoje. :mrgreen:
Witaj na forum.

ale na paralotni dalej latasz mam nadzieje? od razu napisz co masz...
bo jak dla mnie nie ma nic lepszego na swiecie jak paralotnia ;D

#10 Tomek

Tomek
  • Modelarz
  • 1785 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 14:12

To tak jak ja , z paralotni przesiadłem się na modele.
Wolę rozbijać :ass: modelu , niż swoje. :mrgreen:
Witaj na forum.

#11 batman

batman
  • Modelarz
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 12:37

Witaj. Witaj.
Ps Avatar mile widziany.

#12 cihyy

cihyy
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 12:31

Chcialem sie przywitac z Wami , latam na paralotni i ostatnio naszlo mnie na model jako dadatek do latania :D
Aparature juz kupielm hitec optic 6 , teraz czekam na model i ladowarke ( jest juz wyslana tylko jeszcze nie doszla )