Skocz do zawartości

FOCKE WULF TA 152


POGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

...Cha to ja poproszę o okładkę do bindowania 70cm długą :D ....

Tak wiem że powinno się stosować folie mylarową ( 0,25 lub 0,35 mm) ja stosuję folie do basenów (oczek wodnych) jest gruba i bardzo ładnie się formuje i rozprowadza żywicę.

Sekret tkwi w starannym opracowaniu rdzeni przed laminowaniem.

Co do pompy jest to najtańsza z aukcyjnych pomp próżniowych z podłączonym elektronicznym wakumetrem ,do tego kawałek węża worek uszczelniony sylikonem.

 

Dobra idę obadać co tam z skrzydełkami......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to też regulator podciśnienia.

 

No dobra przyszła pora na skrzydła

emq8.jpg

 

zp1x.jpg

8zzt.jpg

sxsw.jpg

 

z4c4.jpg

 

No i teraz mam pytanko dlaczego gdzieniegdzie na płacie mam nie przyklejoną tkaniną (ale żeby było zabawniej jest przesączona i gładka z zewnątrz lecz nie jest przyczepiona do rdzenia styrodurowego)

Za małe podciśnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiem tak ,jak instalacja jest szczelna to po głównym wypompowaniu ( które trwa ok 30 s) kompresrek wzbudza się raz co 15-20 min (czas wzbudzenia to ok 2-3 sek), na pewno lodówkowy sprzęt jest cichszy ,ale tu też nie jest źle.(ja z drugiego pokoju wo gule nie słyszę pracy tej pompki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.