Skocz do zawartości

Mobius 1080p


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Jakich kodeków/programów uzywacie do odtwarzania filmów z mobiusa? Na jednym komputerze mam objaw,że filmiki się regularnie przycinają cyklicznie co jedną sekundę. Na innym nie ma takiego objawu.

W ogóle, tuningujecie ustawienia oświetlenia, bitrate, czy nagrywacie na domyslnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt -Mobius jest cięższy niż 808 ale nie jest aż tak ciężki zależy, w którym miejscu modelu chcesz ją umieścić. Jeśli na kadłubie to bez problemu - mocuj ją w latającym skrzydle 105cm rozp i 700gdo lotu (z kamerką). Ale na spływie w dużo większym skrzydle już jakoś mi nieporęcznie.

Jeśli się decydujesz na niego to mogę kupić n swoje konto bo będę robił zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt -Mobius jest cięższy niż 808 ale nie jest aż tak ciężki zależy, w którym miejscu modelu chcesz ją umieścić. Jeśli na kadłubie to bez problemu - mocuj ją w latającym skrzydle 105cm rozp i 700gdo lotu (z kamerką). Ale na spływie w dużo większym skrzydle już jakoś mi nieporęcznie.

Jeśli się decydujesz na niego to mogę kupić n swoje konto bo będę robił zamówienie.

 

Dzięki, wciąż rozmyślam. Po głowie chodzi mi jeszcze nowy brelok :

 

http://www.minidvcameras.co.uk/viewitem.php?productid=20

 

38 gramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.