Skocz do zawartości

RWD5 depron :)


Patryk900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak , wklejone oba poniewaz niemialem wtedy bowdena i dlatego w ten sposob zrobilem, jak masz bowden to zrob sobie w srodku , miejsce jest i nie widac ,lepiej wyglada, pozdrawiam :)

 

i SC masz blizej srodka a ja mialem troche dalej wiec pakiet pakowalem blizej silnika , chociaz ten sposob jest tylko dobry jak chcesz szybko wymontowac serwa i wlozyc do innego modelu, ale w srodku jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Racja Robercie dlatego od dołu dałem wzdłuż a górę w poprzek żeby trzymała dodatkowo części skrzydła i łatwiej mi tak było, dłużej ale taśma mi się nie marszczyła :D teraz muszę skoczyć do sklepu po UHU POR i parę listewek zęby dokończyć, a jutro może będę już wyważać RWD a po jutrze oblot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba kleje zachowują się tak samo. Sposób klejenia jest identyczny. Posmarować jedną część, przyłożyć do drugiej, rozdzielić, poczekać minutę do kilku minut, złożyć, docisnąć.

W obu klejach utwardzenie spoiny odbywa się przez odparowanie rozpuszczalnika. Uhu por ma trochę lepsze właściwości, można z niego robić zawiasy, ale np dla mnie gdy kleję modele tonami jest za drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało się skończyć kadłub ogon oraz skrzydła do lotu potrzeba tylko zamontować silniczek, pakiet no i podwozie. Na napęd pójdzie silniczek http://abc-rc.pl/p/118/3799/silnik-redox-500-1000-kv1000-130w-typ-2812-silniki-bezszczotkowe-silniki-elektryczne.html do tego kupiłem 2 pakiety 2s http://abc-rc.pl/p/92/2338/-akumulator-kingmax-7-4v-1200mah-20c--wyprzedaz.html jak domyślam się tandeta ale do szlifowania umiejętności powinny wystarczyć mam nadzieje :)

Na koniec śmigło 9x5 GWS z prop saverem .

6djl.jpgq7te.jpgq4m2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.